Nemokamas pristatymas nuo 18 eur
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
Išvalyti filtrus

Kvepalai moterims leidžia pabrėžti savo stilių jausmingais, šiuolaikiškais ir prabangiais aromatais. Šioje kategorijoje rasite visame pasaulyje puikiai žinomų prekinių ženklų originalius kvepalus.

Kvepalai padeda atskleisti charakterį, gyvenimo būdą bei mūsų individualų skonį. Tinkamai pasirinktas kvapas suteiks geros nuotaikos ir emocijų vos pasikvėpinus, todėl tai tiesiog būtinas energijos užtaisas kasden. Atraskite kvapą, kuris jus išreikštų!

Kvepalai moterims – unikalūs, skirtingi ir kartu truputį panašūs. Menantys romantikos užuominą, atostogas, asmeninius pasiekimus, o galbūt santūrūs ir lengvi, tarsi optimistiškas požiūris į gyvenimą. Kvepalai kasdienai, laisvalaikiui, vakarui – moterys ir kvepalai tiesiog neatsiejama visuma.///Išskirtinai moteriški ar tarsi tinkantys ir vyrams? Klasikiniai ar modernūs ir stebinantys aromatų deriniu? Rinktis jums, nes kvepalai moterims varijuoja įvairiausiomis aromatų gamomis. Švelnūs gėliniai aromatai, vaiskūs ir spalvingi vaisiniai bei ekstravagantiški vakariniai kvapai... Leiskitės į svajingą parfumerių pasaulį ieškoti savojo aromato.

Kvepalai moterims


Rodyti: 24 | 42 | 84
1 | 2 | Kitas >