Nemokamas pristatymas nuo 18 eur
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
Išvalyti filtrus

Kvepalai – neatsiejama įvaizdžio dalis tiek vyrui, tiek moteriai. Jie tarsi papildo aprangos detales ir suteikia puikų akcentą, todėl kvepalus rinkitės derančius prie bendro įvaizdžio. Gėlių, vaisių ir kiti užburiantys aromatai kvepalams renkami iš viso pasaulio, todėl galite mėgautis savo mėgstamu skoniu.

Atraskite pasaulyje pripažintų ir mėgstamų prekinių ženklų aromatus. Nuolat plečiame kvepalų asortimentą, kad galėtumėte išsirinkti savo mėgstamą kvapą. Kvepalai internetu užsakomi greitai ir patogiai, galite sužinoti informaciją apie pagrindines natas – tai padės identifikuoti savo aromatą.

Kvepalai moterims visada yra puikia dovana, kuri nudžiugina. Ir visai nesvarbu, tam yra proga ar ne. Renkant kvepalus atkreipkite dėmesį į pagrindines natas – gėlių aromatai pasižymi švelnesniu kvapu, o vaisiniai – dažnai būna lengvesni ir saldesni.

Kvepalai vyrams pasižymi sodresniais aromatais, juose dažnai dominuoja įvairios medienos kvapai, ambra, muskusas, tabakas, taip pat mėgstamas ir vandens aromatas. Kvepalai vyrui taip pat gali būti malonia staigmena. Prisiminkite, kad kvapas – ne tik akcentas įvaizdžiui, jis kartu sužadina emocijas, prisiminimus, jausmus.

Kvepalai


Rodyti: 24 | 42 | 84