Prekių krepšelis tuščias
Išvalyti filtrus

Manilla Apsaugos priemonės


Pagaliau galime šiek tiek atsikvėpti nuo karantino. Daugiau nei kelis mėnesius trukęs socialinio gyvenimo suvaržymas, pasimatymai su šeimos nariais tapo lengviau prieinami. Tik dar nėra aišku, kaip toliau klostysis situacija. Bet viena tikrai akivaizdu – karantinas į mūsų gyvenimą grąžino bei įtvirtino puikius įpročius: dažnai bei kruopščiai plauti ir dezinfekuoti rankas, viešose vietose nešioti apsaugines kaukes, siekiant apsaugoti save ir aplinkinius nuo virusų. Ir tai išties be galo svarbūs dalykai, kurie mus lydės net ir pasibaigus karantinui. Jausdami užkrečiamų ligų simptomus, nepamirškime naudoti apsaugos priemonių, taip pasirūpindami savo šeimos nariais, bendradarbiais ar tiesiog gatvėje sutiktais žmonėmis.

Vienkartinės apsauginės veido kaukės – leis saugiai jaustis net iki 4 valandų: trisluoksnės ir nepralaidžios vandeniui. Respiratorius (FFP2) – net keturių sluoksnių apsauga, populiariausio tipo apsauginė kaukė  karantino metu, kuri nepralaidi dulkėms ir leidžia išvengti kietų ir skystų aerozolių žalos kvėpavimo takams. Filtruoja mažiausiai 94% ore esančių dalelių. Tokio tipo respiratoriai gali būti puiki apsauga ne tik viruso pandemijos metu, bet ir žemės ūkio, statybos darbuose, sveikatos įstaigose ar net nagus priauginančioms, grožio specialistėms.

Dezinfekcinis skystis, kaip ir apsauginės kaukės, tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Turime dideles pakuotes namuose ar ant darbo stalo, pripratome dezinfekavimo priemonėmis naudotis prekybos centruose ir degalinėse. Tačiau dažnai viešose vietose naudojantis dezinfekciniu skysčiu, nukenčia mūsų rankų oda: tampa ypač sausa. Geriausia visada turėkite savo dezinfekavimo skysčio, patogioje pakuotėje, kurią visada turėsite savo rankinėje ar automobilyje. Rinkitės dezinfekcines priemones, kuriose yra glicerino, kad apsaugotumėte rankas ne tik nuo virusų, bet ir išsausėjimo.

Paskelbus karantino pabaigą, mus vis tiek visur lydės apsaugos priemonės: apsauginės kaukės, apsauginės pirštinės, dezinfekcinis skystis ar bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras. Įsigijus šias priemones tikrai nenumesite jų į šalį, nes jos visuomet pravers kasdienėje buityje ar laisvalaikiu. Bekontaktis termometras jau seniai tapo mamų pagalbininku, auginant kūdikius, kai taip sunku mažyliams pamatuoti temperatūrą. Apsauginės kaukės visuomet pravers važiuojant dviračiu užterštose miesto gatvėse ir pan. 

Rodyti: 24 | 42 | 84