Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Šviesintų plaukų priežiūra

Stipriai šviesintų plaukų priežiūra

Vienas dažniausiai mūsų klienčių užduodamų klausimų – kaip prižiūrėti stipriai šviesintus plaukus ir kokios priemonės tinka. Būti blondine - sunkus ir daug dėmesio reikalaujantis „darbas“. Norint turėti išties sveikai atrodančius ir traukiančius akį šviesius plaukus, teks įdėti pastangų ne tik Jūsų kirpėjui, bet ir jums pačiai. Šviesintas plaukas daugiau veliasi, yra labiau išsausėjęs, jį reikia labiau saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir labai ribotai naudoti karštus džiovinimo ar formavimo prietaisus: plaukų džiovintuvus, tiesintuvus ir pan. Kitas dažnai užduodamas klausimas – kaip išlaikyti platininius atspalvius ir atsikratyti geltono atspalvio.

Palaikykite plaukų drėgmę

Plaukų šviesinimas – yra vienas agresyviausių plaukų dažymų, o ypač toms moterims ir merginoms, kurios anksčiau turėjo tamsesnius plaukus. Plaukai išsausėja, gali pradėti skilinėti ir net trupėti - netenka savo natūralios apsaugos. Jei visgi plaukai jau šviesinti, nepagailėkite ir investuokite į aukštos kokybės nenuplaunamus kondicionierius ir giliai atkuriančias kaukes.

Giliai įsiskverbiančios priemonės, ypatingai  plaukų kaukės yra puikus būdas atstatyti drėgmę po plaukų dažymo. Gilios kondicionavimo procedūros yra gyvybiškai svarbios dažytiems plaukams ir yra puikus būdas išvengti plaukų lūžinėjimo.

Plaukų apsauga nuo karščio

Čia galima patarti labai paprastai – blondinės, kaip galima labiau venkite plaukų džiovintuvų ir kitų, karštų formavimo priemonių. Leisti plaukams išdžiūti savaime – tikriausiai didelė laiko prabanga, bet kartais ją būtinai sau leiskite! Jei džiovinate plaukus plaukų džiovintuvu, stenkitės, kad oras nebūtų labai karštas. Būtinai naudokite plaukus nuo karščio apsaugančias priemones: specialius purškiklius ar kondicionierius.

Saugokite plaukus nuo saulės

Visi mėgsta pasidžiaugti saulės spinduliais. Tačiau bėgant metams, deja, tuo galime mėgautis vis mažiau. Tiesioginiai saulės spinduliai dažnai būna kenksmingi ne tik mūsų odai, bet ir plaukams. UV spinduliai ne tik džiovina plauką, bet ir greičiau „pramuša“ geltoną atspalvį. Tos, kurios balina plaukus, ypatingai bijo „ryžo“ atspalvio ir tada sutelkia visas pajėgas plaukus pilkinti, kas vėl ypatingai išsausina šviesų plauką. Jeigu suplanavote ilgiau pabūti lauke – dėvėkite kepurę, o jeigu nepavyksta – naudokite plaukų apsaugines priemones – šampūnus, kondiconierius, purškiklius ar aliejus su UV apsauga.

„Šaltas“ dušas Jūsų plaukams

Kiek įmanoma rečiau plaukite galvą – šis patarimas tinka ne tik blondinėms, bet ir briunetėms ar raudonplaukėms. Taip ilgiau išlaikysite ir spalvą ir natūralų plaukų žvilgesį. Plaudama galvą stenkitės vengti karšto vandens, o jau išsiplovusi šampūnu, gerai nuskalaukite drungnu vandeniu. Tai ypatingai svarbu, siekinat išlaikyti plaukų žvilgesį.

Plaukų kondicionavimas

Kondicionierius yra vienas svarbiausių šviesių plaukų palydovų. Gilus plaukų drėkinimas padės išlaikyti blizgesį ir „šviežiai“ nudažytų plaukų pojūtį, kurį matysite ne tik jūs pati, bet ir aplinkiniai. Kondicionierių naudokite kiekvieną kartą panaudojusi šampūną, o giliai į plauką įsiskverbiančią kaukę – būtinai bent kartą per savaitę.

Plaukų aliejai

Būkite ypatingai išranki, rinkdamasi plaukų aliejų. Jie yra puiki priemonė, skirta plauko maitinimui, tačiau ne visada gerai veikia šviesintą plauką. Išsitepus plaukus aliejais, jie atrodo ne tik „slidūs“, bet ir šiek tiek riebūs. Atidžiai nagrinėkite aliejų sudėtis – dauguma jų gali išryškinti geltoną atspalvį, ypač toms, kurios siekia idealaus platininio atspalvio.

Šampūnai šviesiems plaukams


Schwarzkopf BlondMe Cool Ice Color Enhancing
 - tai profesionalus šalto ledo plaukų atspalvį paryškinantis šampūnas. Priemonė valo ir prižiūri jautriausius ir trapiausius plaukus. Suteikia šalto tono pigmentų, kurie padeda išlaikyti šalto tono kryptį ir paryškina šviesius plaukus, neutralizuoja geltonus plaukų tonus. Šampūno dėka plaukai tampa minkšti ir žvilgantys. Tinka naudoti kai visi plaukai yra pašviesinti arba nubalinti, pasižymi šalto ledo tono kryptimi.


Evo Fabuloso Platinum Blonde Toning Shampoo - neutralizuoti nepageidaujamiems tonams. Maitinantys ingredientai minkština ir stiprina, todėl plaukus lengviau iššukuoti ir suvaldyti.


Inoar Speed Blond Shampoo

Šampūnas skirtas šviesiems ir pilkų atspalvių turintiems plaukams.Išskirtinė formulė su Argano aliejumi ir subalansuotu Ph atgaivina išblukusią plaukų spalvą, giliai drėkina ir stiprina plaukus iš vidaus.Reguliariai naudojant šampūną, plaukai atgauna savo žvilgesį ir ryškumą,o plaukų spalva palaipsniui suvienodinama. Visi “Speed Blond” linijos produktai sukurti pašalinti geltonus tonus iš plaukų bei paryškinti pilkus atspalvius.


Noah 1.9 Anti-Yellow Shampoo

Geltonus tonus neutralizuojantis šampūnas su mėlynių ekstraktu, skirtas šviesintiems, pilkiems atspalviams bei žiliems plaukams. Šampūnas itin švelnus galvos odai, suteikia plaukams švelnumo ir apimties. Neutralizuoja nepageidaujamus geltonus šviesintų plaukų atspalvius. Nesausina plaukų. Geriausiems rezultatams pasiekti kartu naudokite NOAH Anti-Yellow plaukų kaukę.

Kondicionieriai ir kaukės šviesiems plaukams

Nook BFree Starlight Blonde

Drėkina ir maitina šviesius, balintus ar sruogelėmis šviesintus plaukus, neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius. Suteikia glotnumo ir spindesio, neapsunkina plaukų ir mažina vėlimąsi bei sustiprina žvilgesį. Puikiai tinka ir pražilusiems ar visiškai žiliems plaukams.

Noah 2.6 Anti-Yellow Hair Mask

Plaukų kaukė su mėlynių ekstraktu, sukurta specialiai geltoniems dažytų bei šviesintų plaukų tonams neutralizuoti. Suteikia plaukų spalvai skaistumo ir padeda ilgiau išsaugoti ryškią spalvą. Po naudojimo plaukai tampa elastingi ir žvilgantys. Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite kartu su NOAH 1.9 Anti-Yellow šampūnu.

Parašykite komentarą: