Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Kaip prižiūrėti brandžią veido odą

Brandžios odos kasdienė priežiūra

Nuo 30 metų nebegalime atmestinai žiūrėti į savo veido odos būklę ir itin kruopščiai rinktis veido priežiūros priemones. Geroji žinia yra ta, kad investuodami į save daugiau laiko, labiau besirūpindami sveikata ir pasirinkdami tinkamas priemones galite akivaizdžiai pagerinti odos būklę ir vizualiai „nubraukti“ metus. Jūsų kasdieninės veido priežiūros rutinos nuolatiniai palydovai ir toliau turėtų likti: prausiklis, tonikas, serumas ir kremas – tik labiau pritaikyti brandžiai odai.

Brandžios odos priežiūrai nebūtina koncentruotis būtent į odos senėjimo problemai skirtą prausiklį. Svarbiausia, kad jis būtų švelnus, be agresyvių priemaišų, išties gerai šalintų makiažą.

Tonikas. Rinkitės veido toniką, kurio sudėtyje nėra alkoholio – jis normalizuoja odos pH balansą. Rinkitės toniką, kuriame dominuoja augaliniai, valomieji ingredientai, pašalina odos nešvarumus, makiažo likučius riebalų perteklių, drėkina ir suteikia jai šviežumo jausmą.

Serumo naudojimas ryškiai pagerins Jūsų odos išvaizdą, suteiks elastingumo, švytėjimo, skaistumo ir tikrai pridės jaunatviškumo. Labiau paryškins veido kontūrus bei paskatins odos atsinaujinimą. Tai veido priežiūros priemonė, kuri tikrai verta Jūsų dėmesio. Ypač rekomenduojame atkreipti dėmesį į priemones su retinoliu, arba tiesiog naudoti jį kaip serumą.

Kremas brandžiai odai. Naudingiausios su senėjimu kovojančios medžiagos – vitaminas A ar vitamino A darinys – retinolis, vitaminas B3, aktyviai su senėjimu kovojantis vitaminas C. Remiantis įvairiais tyrimais ypač efektyvūs yra peptidai (heksapeptidai, palmitolio tripeptidai, tetrapeptidai ir kitos jo formos), taip pat naudingi odos apsauginį barjerą ir drėgmės pusiausvyrą padedantys atkurti keramidai. Abi šios medžiagos natūraliai yra mūsų odos ląstelėse. Svarbu, kad priemonėje būtų drėkiklių, bene geriausiai žinomi – hialuronas, glicerinas, elastinas ir kolagenas. Būtinai rinkitės kremą su SPF apsauga – tiek žiemą, tiek ir vasarą.

 Į ką atkreipti dėmesį renkantis brandžiai odai skirtus produktus

Jeigu nusprendėte nusipirkti naują veido kremą, pradėkite nuo vieno produkto ar prekės ženklo. Nepulkite į paniką dėl senėjančios odos ir desperatiškai nesiaubkite parduotuvių, norėdamos atšviežinti odą per vieną naktį. Pradėjus naudoti kelias skirtingas priemones vienu metu, galite sudirginti odą ir ne tik nepasieksite trokštamo rezultato, bet tik dar labiau išryškinsite senėjimo žymes.

Reklamos ar geriausios draugės patarimai tikrai „neišrinks“ tik Jums labiausiai tinkančio kremo. Puiku, jei turite mėginukų ar nedidelį kiekį pasibandymui. Netepkite kremo iš karto ant veido ar delnų. Norėdami išbandyti naują gaminį – tepkite jį ant vidinio dilbio ir pakartokite tai kelis kartus per dieną visą savaitę. Tikriausiai dauguma pasakytų, kad tai ilgas „žaidimas“, bet tikrai verta. Net ir hipoalerginiai odos priežiūros produktai gali sudirginti odą, todėl pasidariusios tokį mini testą būsite visiškai rami, kad oda nebus paraudusi ar alergizuota. Jeigu pastebite, kad kremas tempia odą, dilgčioja ar net gelia – nesikankinkite ir nealinkite savo odos. Rinkitės kitą priemonę.

Įdėmiai skaitykite etiketes ir produktų sudėtis. Skirtinguose produktuose yra skirtingos veikliųjų medžiagų koncentracijos, todėl labai svarbu, kad „neperdozuotumėte“. Geresnio efekto dideliais kiekiais nepasieksite: užkimšite poras, išsausinsite odą ir sudarysite puikias salygas pigmentinių dėmių atsiradimui. Jokiais būdais nenaudokite pasenusių produktų. Sekite galiojimo laiką ir vonioje nekaupkite visų pasaulio kremų ar prekės ženklų.

„Prisijaukinkite“ naują kremą ir duokite jam laiko. Jeigu renkatės itin drėkinantį kremą, pirmuosius rezultatus galite pastebėti jau po kelių dienų. Tačiau tikrieji jo veikimo rezultatai išryškėja per šešias savaites, kartais – net per tris mėnesius. Būkite kantrūs. Kai pamatysite pirmuosius rezultatus, nemeskite priemonės į šalį, naudokite jį ir toliau.

Jeigu Jums 35 metai ir daugiau, galima drąsiai teigti, kad Jūsų kasdienėje odos priežiūros rutinoje privalo būti drėkinantis kremas ir kremas su spf apsauga. Saugodami odą nuo tiesioginių saulės spindulių, akivaizdžiai atitolinsite odos senėjimą bei apsisaugosite nuo odos vėžio. 

Parašykite komentarą: