Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Profesionalaus plaukų džiovintuvo privalumai

Kodėl turėtumėte rinktis profesionalų plaukų džiovintuvą?

Negalite pakęsti plaukų džiovinimo? Jau iš vakaro mintyse sukasi mintys apie galvos plovimą ir ilgą, laaaabai ilgą džiovinimą bei plaukų formavimą. Mažiausiai 20 minučių nepatogiai sukinėjate ranką, laikote sunkų prietaisą, perjunginėjate šilumos parametrus, galų gale apvalus šepetys įsivelia į plaukus ir vistiek niekada rezultatas nebūna toks, kaip išėjus iš salono, nors laikotės visų kirpėjo duotų džiovinimo instrukcijų. Garsiai veikiantis džiovintuvas ir karšto oro nualinti plaukai... Ir visa tai – Jūsų senas plaukų džiovintuvas. Rezultate išeinate į darbą pusiau šlapiais, susuktais į kuodą plaukais?

Lengvas ir subalansuotas

Jeigu nusprendėte investuoti į profesionalų plaukų džiovintuvą, būkite tikri, kad jis kainuos daugiau nei paprastas, bet jis tikrai to vertas! Profesionalų naudojami plaukų džiovintuvai yra žymiai lengvesni – juk tai jų kasdienis darbo įrankis kiekvieną dieną. Turėdami tokį namuose, nejausite sunkumo nei mintyse, nei realiai džiovindama plaukus ir formuodama norimą šukuoseną. Profesionalūs džiovintuvai yra ir puikiai subalansuoti, todėl Jūsų riešas nebus įtemptas.

Galingumas

Profesionalūs plaukų džiovintuvai yra žymiai galingesni. Jei galvojate, kad Jūsų 1000 vatų džiovintuvas yra pakankamai galingas, tikriausiai nežinojote, kad profesionalių kirpėjų džiovinimo įrankių galia yra dvigubai didesnė. Skirtumas tikrai milžiniškas – didesnis galingumas reiškia, kad Jūs plaukus išsidžiovinsite greičiau ir optimalesnėje temperatūroje. Be to, kad ryte į darbą susiruošite greičiau, Jūsų plaukai nuo karščio kentės mažiau.

Išplėstinė jonų technologija

Suprasti apie plaukų džiovintuvo jonų veikimo principus, tikriausiai nėra labai paprasta, bet tikrai verta paminėti, kad tai vienas svarbiausių veiksnių, norint puikaus plaukų džiovinimo rezultato. Profesionalus plaukų džiovintuvas pučia oro srautą su vandens jonais. Ši technologija giliai sudrėkina plaukus, jie tampa švelnesni, labiau blizgantys bei mažiau elektrinasi.

Maksimali džiovinimo būdų įvairovė

Profesionalūs plaukų džiovintuvai turi daugiau džiovinimo nustatymų. Plonų plaukų negalima džiovinti didžiausiu karščiu, todėl naudojant optimalų karštį, skirtą būtent Jūsų tipo plaukams išsidžiovinsite plaukus taip, kad šukuosena atrodytų puikiai. Šalto oro reguliavimas padės užbaigti šukuosenos formavimą ar puikiai išryškins garbanas. Dar vienas profesionalių plaukų džiovintuvų pliusas – jie turi ilgą laidą! Atrodo nieko čia ypatinga, tačiau pagalvokite, kad nebūsite pririštas prie nedidelės vonios erdvės, o patogiai manevruosite rankomis ir taip greitai išsidžiovinsite plaukus iš visų pusių.

Keramika ir turmalinas

Daugumos pigių plaukų džiovintuvų kaitinimo elementai yra metaliniai arba plastikiniai. Todėl jie šilumą išskiria netolygiai ir aukštoje temperatūroje gali išsilydyti arba sudegti. Šių džiovintuvų veikimo principas yra paremtas vandens išgarinimu. Plaukai yra kaitinami tol, kol vanduo išgaruoja. Toks koncentruotas karščio naudojimas tikrai nėra sveikas Jūsų plaukams. Kokybiškuose džiovinimo prietaisuose įmontuotas keramikinis elementas – tai leidžia tolygiai paskirstyti karštį.

Neigiami jonai. Joninis plaukų džiovintuvas generuoja neigiamus jonus, kurie panaikina teigiamą plaukų įkrovą ir juos išlygina. Plaukai tampa švelnesni, mažiau elektrinasi bei labiau blizga. Neigiamų jonų dėka vandens lašai yra suskaidomi į molekules, kurios greitai išgaruoja. Dėl to plaukai mažiau pažeidžiami karščio. Taip pat dalis vandens molekulių įsigeria į plaukus, kas padeda juos drėkinti. Kai kuriuose modeliuose galima pasirinkti jonizavimo lygį bei jo išjungimą. Galima drąsiai teigti, jog į šio tipo džiovintuvus investuoti verta.

Jeigu norite super profesionalaus džiovintuvo, rinkitės jį su turmalinu. Turmalinas yra pusiau brangusis brangakmenis ir puikus jonizatorius. Jis veikia taip pat kaip ir jonų elementų džiovintuvas, tik iki 70% efektyviau."GHD Air" plaukų džiovintuvas ne tik išdžiovina plaukus, jis naudoja patobulintą jonų technologiją, kuri plaukuose „užrakina“ drėgmę, todėl plaukai tampa švelnesni, labiau žvilga ir mažiau šiaušiasi. Galingas varikliukas suformuoja aukšto slėgio oro srautą, todėl plaukai išdžiovinami dukart greičiau negu naudojant įprastą džiovintuvą. Keičiamas intensyvas, temperatūros reguliavimas bei du skirtingi antgaliai leidžia Jums individualiai pasirinkti džiovinimo būdą pagal savo plaukų tipą ir būklę.

"DYSON" - Variklis įtaisytas rankenoje, todėl „Dyson“ džiovintuvo galvutėje atsilaisvinusi vieta buvo panaudota „Air Multiplier“ sistemai. Ji pučiamą oro srautą sustiprina tris kartus, sukeldama galingą ir lengvai kontroliuojamą srovę, kuri orą neša net 170 km/val. greičiu. „Dyson Supersonic“ veikia ne taip kaip kiti džiovintuvai. Jis matuoja oro temperatūrą net 20 kartų per sekundę greičiu ir apsaugo natūralų plaukų žvilgesį nuo žalingo perteklinio karščio. Milžinišku greičiu pučiamas oras greitai šalina drėgmę. Tiksliai nukreipta oro srovė leidžia vienu metu džiovinti plaukus ir formuoti šukuoseną.

"Ceriotti" -  džiovintuvai  išsiskiria unikalia TRIOSISTEMA:
Anti-šoko sistema - apsaugo džiovintuvą nuo netyčinių sumušimų nukritus;
Išsivalymo sistema - į džiovintuvą patekę nešvarumai yra išfiltruojami ir pašalinami;
Patobulintas oro srautas - greitesnis džiovinimas.
Plaukų džiovintuvas tarnaus Jums ne vienerius metus dėl jame įmontuoto ilaamžio AC variklio. Prietaisas yra kompaktiškas ir itin patogus naudoti. 


Parašykite komentarą: