Prekių krepšelis tuščias
Su nuolaidos kodu VASARA10 neakcijinėms, atrinktoms prekėms -10% nuolaida*
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Antoine Parfums - elegancija ir švara dvelkiantys aromatai

Antoine kvepalai

Kvapai yra menas, prakalbinantis prisiminimus. Taip pat kuriantis naujus. Skirtingi aromatai kiekvienam žmogui daug ką reiškia – jie mums primena pirmojo pasimatymo jaudulį, akis atvėrusią pažintinę kelionę ar nuo mūsų asmenybės neatsiejamą gyvenimo tarpsnį. Kiekvienam svarbiam atsiminimui reikia ir išskirtinės kokybės kvapo. Antoine kūno kvepalai, išsiskiriantys itin jausmingais aromatais, padės kiekvienai dienai suteikti ypatingumo bei akimirksniu nukels Jus į širdžiai mielus atsiminimų takus.

 Trys pagrindiniai Antoine kūno kvepalų aromatai, tai:

  • POUR ELLE – romatiškas aromatas, skirtas moterims. Tai kontrasto pilna kvapų kompozicija, kurioje klasikinės medienos natos susipina su ryškiu gėlių aromatu, rožių subtilumu ir vilkdalgio elegancija.
  • CLASSIC– universalus, tačiau ryžtingas bei modernus kvapas, skirtas vyrams ir moterims. Dominuojančios kedro natos susilieja su kreminiu santalu, švelniu muskusu ir gintaru.
  • INTENSE– vyriškumu dvelkiantis aromatas, kurį nudažo pačiulio ir odos natos – svaiginančios ir veržlios. Bazinis gintaras šį duetą švelnina ir apjungia. Nors šie kvepalai sukuri vyrams, tačiau puikiai tiks ir ryškesnius kvapus mėgstančioms moterims.

Antoine minkštiklis

Antoine skalbimo priemonės išsiskiria ne tik svaiginančiais ir ilgai išliekančiais aromatais. Šių priemonių sudėtyje yra maistinių dažiklių, dėl kurių visiems produktams yra būdingos skirtingos spalvos, priklausomai nuo kvapo linijos. Šie dažikliai ištirpsta skalbimo metu ir nenudažo audinių. Trigubos koncentracijos skalbikliai ir specialiai “Antoine” sukurta formulė, kuri padeda išsaugoti aromatą skalbimo metu ir ant sausų skalbinių.

Kartu su idealiai nepageidaujamus kvapus naikinančiu skalbikliu rinkitės ir to paties aromato minkštiklį. Taip užtikrinsite itin sodrų skalbinių kvapą, o patys audiniai liks minkšti ir malonūs.

Antoine skalbiklių ir minkštiklių linijų kvapų natos:

  • POUR ELLE – šis prabangus ir išskirtinis kvapas yra itin gaivus, šiltas pavasario dienas primenantis kvapas, kurį apgaubia malonus rožių subtilumas ir klasikinės medienos natos.
  • JASMIN – šis kvapas nauju žvilgsniu pažiūri į jazminą – apgaubia jį skaisčiu pakalnučių gaivumu ir papildo elegantišku pačiuliu.
  • CLASSIC – universalus, tačiau prabangus ir išskirtinis kvapas yra stiprus bei tuo pačiu gaivus ir raminantis. Pagrindinės šios linijos aromato natos: kedras, santalas, gintaras ir muskusas.
  • INTENSE – aromatas, pakerėsiantis stiprius ir nepamirštamus kvapus mėgstančias asmenybes. Išraiškingos pačiulio, odos ir gintaro natos subtiliai pakvėpins skalbinius ir suteiks nepaprastą pasitikėjimo ir veržlumo jausmą.

Antoine skalbiklis

Visi Antoine skalbikliai yra trigubos koncentracijos, todėl užtenka vos vieno kamštelio skalbimo mašinai, kad skalbiniai taptų švarūs ir kvepiantys. Vieno kamštelio pakanka išskalbti net 3kg skalbinių. Ši skalbimo priemonė puikiai tirpsta vandenyje, todėl yra tinkama skalbti ir 30 laipsnių temperatūroje.

Antoine dušo želė

Antoine dušo želė tai daugiau nei paprastas kūno prausiklis. Ši kūno priežiūros priemonė sukurta galvojant apie tai, kiek laiko praleidžiame vonioje – čia ruošiamės dienai, o vėliau nuplauname jos atneštą nuovargį ir rūpesčius. Čia mylime, mąstome ir būname drąsūs. Vonios kambarys – tai savotiška saugumo tvirtovė, kurią praturtinus prabangiais kvapais, paversite dar ypatingesne.

Antoine dušo gelių išskirtumas yra ne tik jų aromatai, bet ir valomosios savybės – priemonės gerai putoja, švelniai valo odą, o prabangus, išskirtinis aromatase ilgai išlieka ant kūno.

Antoine dušo geliai yra trijų kvapų linijų:

  • CEDRE – šiame aromate susimaišo teksasietiško kedro jėga ir žvalumas bei Haičio auksabarzdžio medinis gaivumas. Kvapas rimtas ir aštrus. Sukurtas vyrams ir moterims.
  • SANTAL – šis kvapas tiesiog spinduliuoja Australijos santalo kompleksiškumu. Aromatas sūpuojasi tarp Venesuelos tonkos ir šilto, kreminio gintaro. Tai išskirtinai šiltas ir subtilus kvapas, pakerėsiantis vyrus ir moteris.
  • INTENSE – tai kvapas, sukurtas vyrams. Jame dominuoja svaigumu ir veržlumu spinduliuojančios pačiulio ir odos natos, o bazinis gintaras šį duetą sujungia į bendrą visumą. Aromatas skirtas vyrams, tačiau šį kvapą pamėgs ir išskirtinumą mėgstančios moterys. 

Parašykite komentarą: