Prekių krepšelis tuščias
Su nuolaidos kodu PERKU10 neakcijinėms, atrinktoms prekėms -10% nuolaida*
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Apie veido valymą molio kaukėmis

Kiek daug dėmesio skiriate odos valymui? Šiandien nepelnytai odos valymas būna pastumiamas į šalį kaip savaime suprantamas – dažniausiai sutelkiame dėmesį į drėkinimą, maitinimą ir puoselėjimą. Dermatologai teigia, kad būtent valymas yra kertinis odos priežiūros etapas, nes jo metu mes pasiruošiame odą, kad ši maksimaliai įsisavintų medžiagas kitų procedūrų metu.

Kokias veido odos valymo priemones rinktis?

Visų pirma, atsižvelkite į savo odos tipą ir poreikius.

Riebi, mišri, sausa, normali oda – kiekvienas odos tipas reikalauja skirtingų funkcijų iš valymo priemonės. Pavyzdžiui, riebiai odai reiks intensyvesnio valymo ir sebumo sutraukimą turinčių produkto savybių, o sausą odą valyti reikia ypač švelniai, jos papildomai neišsausinant. Skirtingoms veido zonoms verta netgi rinktis skirtingas odos priežiūros priemones – standartiškai T-zona yra labiau linkusi į riebaluotumą ir jai reikia intensyvesnio valymo, o likusiai veido daliai – švelnesnio ir ne tokio intensyvaus.

Tuomet atkreipkite dėmesį į odos būklę.

Oda gali būti dehidratavusi, brandi, jautri... Atkreipkite dėmesį, ar dehidratuotai odai skirtos priemonės turi sudėtyje hialurono rūgšties, alavijo ar agurkų ekstrakto – ingredientų, kurie padėtų pasirūpinti, jog valymo metu oda nebūtų dar labiau išsausinta, o kaip tik ją papildomai pridrėkintų. Jautriai odai ypač populiaru ir naudinga rinktis priemones su keramidais – tokios priemonės padeda stiprinti apsauginį odos barjerą netgi ją valant. Atminkite, kad svarbiausia taisyklė - odos tipas ir būklė turi padiktuoti, kokią odos priežiūros priemonę reiktų rinktis tiek funkcine prasme, tiek tekstūros prasme.

Pasirinkite tinkamą veido odos valymo priemonės tekstūrą.

Standartiškai kosmetikos pasaulyje galioja taisyklė, jog labiau putojantys, skystesnės konsitencijos prausikliai ar valikliai būna skirti mišriai ir riebiai odai. Sausiaodės ir brandesnės odos savininkės veido odos priežiūros rutinai turėtų rinktis labiau pienelio, aliejinės konsistencijos priemones, nes jos nebus tokios agresyvios ir švelniau valys odą. Dažnas gamintojas savo valymo priemonių linijas iš karto kuria pagal odos tipą ir būklę. Nepaisant to, nepamirškite atkreipti į tai dėmesį, renkantis individualias priemones sau.

Greitas, paprasta ir efektyvu – odos valymas molio kaukėmis.

Turint kelias laisvas minutes namuose, į odos priežiūros rutiną rekomenduojame įtraukti natūralias molio kaukes. Jos padės ne tik greitai, bet ir efektyviai valyti odą. Molis Senovės civilizacijų moterų buvo naudojamas grožio procedūroms – jis turi ypatingą savybę pritraukti į save nešvarumus, tuo pačiu metu atiduodamas mūsų odai savyje sukauptus mineralus. Molio kaukės veidui yra tikras išsigelbėjimas skubančioms, nes vos kelios minutės – ir oda bus Tikras mini-spa ritualas!

Smagu, kad galite rinktis ne vieną molio kaukę odai valyti ir praturtinti mineralais. Multimasking‘as šiandien ypač populiarus, tad skirtingoms veido sritims pasirinkite labiausiai tinkamą molį. Pavyzdžiui, jeigu T-zona riebi ar mišri, galima naudoti žaliąjį arba geltonąjį molį, o sausesnei žandų sričiai rinktis baltojo arba raudonojo molio kaukę. Atminkite, kad renkantis svarbiausia atkreipti dėmesį į individualius savo odos poreikius! Veido odą molio kaukėmis valyti reiktų bent 1-2 kartus per savaitę.

Kokią molio kaukę pasirinkti?

Prancūzų kompaniją Argiletz jau daugiau nei pusšimtį metų specializuojasi produktų su moliu gamyboje ir siūlo platų asortimentą odos tipui bei būklei pritaikytų veido kaukių, kurios yra 100% natūralios ir gaminamos, laikantis ilgamečių tradicijų.

GELTONOJO MOLIO kaukė puikiai tiks mišriai odai. Ji švelniai šveičia, atgaivina odą, neišbalansuodama natūralaus odos pH. Grąžina jai matiškumą, tonizuoja ir praturtina mineralais bei mikroelementais.

RAUDONOJO MOLIO kaukė sukurta sausai odai. Ji ypač švelniai valo ir minkština odą. Grąžina švytėjimą, subalansuoja.

BALTASIS MOLIS tinka visų tipų odai, ypač rekomenduojamas papilkėjusiai, praradusiai skaistumą, brandžiai odai. Baltojo molio kaukė ne tik švelniai valys, bet ir šviesins, energizuos odą.

ROŽINIO MOLIO kaukę verta rinktis jautrios odos savininkėms. Ji švelniai valys, balansuos ir ramins odą, stimuliuos ją.

ŽALIOJO MOLIO kaukė yra tikras išsigelbėjimas riebiai, mišriai, į spuogus linkusiai odai. Kaukė švelniai ir giliai valo odą, absorbuoja sebumo perteklių. Suteikia matinį efektą. Akivaizdžiai valo ir mažina poras.

GASULO MOLĮ verta rinktis ieškančioms universalumo. Ir veidui, ir kūnui tinkamas gasulo molio kaukė – prausiklis švelniai valo, suteikia odai gaivumo ir minkštumo. Šis molis tik visų tipų odą, net ir pačiai jautriausiai.

Taigi atminkite – rinkitės priemones pirmiausia pagal odos tipą ir būklę. Atkreipkite dėmesį, ko reikia veido odai. Ir nepamirškite ją bent 2-3 kartus per savaitę palepinti ne tik odą puoselėjančiomis, bet ir ją valančiomis veido kaukėmis.

Parašykite komentarą: