Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Ką daryti, kad plaukai augtų greičiau?

Ką daryti, kad plaukai augtų greičiau?

Ne visiems plaukai auga vienodu greičiu – tai daugiau nulemta genetiškai. Tačiau vidutiniškai paskaičiuota, kad tai pusė colio per mėnesį, t.y. maždaug 2,54cm. Ar tai daug? Jeigu šiuo metu tavo didžiausias troškimas turėti ilgus plaukus – tikriausiai ne! Taigi kaip paskatinti plaukų augimą? Užtikriname, kad galite imtis veiksmingų priemonių, kad plaukai augtų greičiau.

Tinkamas maistas skatina plaukų augimą. Stiprių ir ilgų plaukų paslaptis slypi ne tik tame, ką purškiate ar tepate ant jų. Vienas svarbiausių dalykų – ką valgote, kitaip sakant, kuo pamaitinate ir savo plaukus “iš vidaus”. Padidinkite baltymų kiekį savo racione. Valgykite daugiau žuvies produktų, pupelių, riešutų, nevenkite bent kartais valgyti mėsos. Stebėkite, kad organizmas visuomet gautų vitaminų A, C ir E, mineralų – cinko, geležies, bei būtinai – OMEGA-3 rūgščių.

Vitaminai ir maisto papildai. Pradėję sveikai maitintis, būtinai gerkite ir vitaminus – ypač žiemą. Labiausiai plaukų augimą skatina vitaminas A, B,C,D,E. Pasirūpinkite ir tinkamais papildais – geležimi, cinku, proteinais. Galite įsigyti konkrečiai plaukų augimą skatinančius papildus, kurie pilnai praturtinti visais reikiamais vitaminais ir mineralais.


Sugar Bear Hair.
Praturtintos sudėties maisto papildas,  kuris skatina stiprių ir žvilgančių plaukų bei nagų augimą. Mokslininkų sukurtas vegetariškas vitaminų kompleksas, kurio unikali maistinė formulė praturtinta biotinu, folio rūgštimi ir vitaminu C, yra skirta suteikti visas reikiamas medžiagas sveikų, žvilgančių plaukų augimui.


YVIBEARS.
Maisto papildas praturtintas biotinu, folio rūgštimi ir vitaminu C. Moksliškai įrodyta formulė sustiprins ne tik jūsų plaukus, bet ir nagus, suteikdama jiems tvirtumo ir žvilgesio. Naudojant šiuos papildus galėsite pamirši visas dideles, sunkiai nuryjamas ir neskanias tabletes.


Hankintatukku Evonia Hair Booster.
Nepakeičiamas, plaukų augimą skatinantis papildas, turtingas begale naudingų ingredientų: biotinu, žaliosios arbatos ekstraktu, vitamin c ir daugybe kitų.

Šampūnai ir kondicionieriai. Rinkitės šampūnus, kurių sudėtis kiek galima natūralesnė. Venkite silikonų. Prasto kokybės šampūnai neskatins plaukų augimo, o atvirkščiai – privers juos greičiau slinkti. Skatindami plaukų augimą, atidžiai skaitykite šampūno sudėtį. Joje turėtų dominuoti: keratinas, kiaušinio lukšto ekstraktas, sojų baltymai, kofeinas, D-pantenolis, citrinos rūgštis. Būtinai naudokite ir plaukų kondicionierių – jis drėkina Jūsų plaukų folikulus ir tai akivaizdžiai skatina plaukų augimą.

Kaukės ir eteriniai aliejai. Kad greičiau augtų plaukai, bent kartą per savaitę naudokite plaukus drėkinančias kaukes ir/arba aliejus. Geriausia, kad tai būtų iš kuo natūralesnių ingredientų: nerafinuoto kokosų aliejaus, migdolų, jojobos ar makadamijos aliejų. Įmasažuokite šiuos aliejus į plaukus ir palaikykite apie 10 min. Vėliau plaukite galvą kaip esate įpratę – šampūnu, o vėliau ir kondicionieriumi.

Tinkamas plaukų šukavimas. Jokiais būdais „nedraskykite“ šlapių ar drėgnų plaukų. Yra daugybė profesionalių šepečių ir šukų, kurie skirti drėgniems plaukams. Tačiau net ir naudodami juos, elkitės labai atsakingai. Plaukus po truputį šukuokite nuo galiukų – jokiais būdais ne nuo šaknų, taip tik dar labiau juos suvelsite, o vėliau ir išpešite. Tik jau pačioje pabaigoje, šukuokite juos švelniai žemyn, nuo šaknų iki galiukų.

Plaukų džiovinimas. Pamiškite plaukus įsuktus į didžiulius rankšluosčius! Tai be jokios abejonės žaloja Jūsų plaukus. Jie pradeda lūžinėti. Susukę plaukus į rankšluosčio turbaną, paprastai stipriai ištempiate plauką nuo galvos: jis sausėja ir lūžinėja. Nusausinti drėgnam plaukui – naudokite plonus, minkštus ir švelnius Jūsų plaukui rankšluosčius.

Galvos odos masažas – viena geriausių priemonių, užtikrinančių plaukų augimą. Tai skatina kraujotaką, o plaukų šaknys prisisotina maistinių medžiagų. Panardinkite pirštus į bergamočių, citrinų žolelių , greipfrutų ar kitų citrusinių vaisių aliejus ir švelniai masažuokite galvos odą sukamaisiais judesiais. Ši maloni patirtis ne tik leis atsipalaiduoti, bet ir privers Jūsų plaukus augti greičiau, labiau blizgėti bei atrodyti sveikesniems.

Plaukite galvą drungnu vandeniu. Venkite galvą plauti karštu vandeniu – jis sausina ir silpnina Jūsų plaukus. Geriausia plaukite juos drungnu vandeniu arba šiek tiek keiskite jo temperatūrą. Šiltas vanduo puikiai atveria folikulus, todėl tikrai kruopščiai išvalysite galvos odą. Iš karto po to – naudokite vėsesnį, drungną vandenį, kad uždarytumėte plauko folikulus ir taip užvertumėte kelią plaukų slinkimui ir vėlimuisi.

Kirpkite plaukų galiukus. Tikriausiai nuvilsime tuos, kurie galvoja, kad plaukų kirpimas, pagreitina jų augimą. Taip nėra. Tačiau kas 6-8 savaites, pakirpdami plaukų galiukus, išvengsite jų šakojimosi. Tokiu būdu plaukai išliks sveikesni ir optiškai atrodys ilgesni.

Leiskite plaukams pailsėti.

Neplaukite galvos itin dažnai, nemodeliuokite šukuosenų kiekvieną dieną. Jeigu tik galite – nenaudokite karštų plaukų formavimui skirtų įrankių – visa tai alina Jūsų plaukus ir padaro juos silpnesnius ir nušiurusius. Taip pat venkite ir kasdienio plaukų formavimui skirtų kosmetikos priemonių naudojimą. Leiskite plaukams pailsėti!

 

Parašykite komentarą: