Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Kam skirta makiažo kempinėlė

Makiažo kempinėles, tikriausiai galėtume pavadinti vienu didžiausiu šio dešimtmečio proveržiu makiažo srityje. Kiaušinį primenanti kempinėlės forma leido sumaišyti kelis makiažui naudojamus produktus vienu metu ir garantavo puikų padengimą. Galima teigti, kad nuo šio makiažo įrankio atsiradimo visiems tapo preinamas nepriekaištingai tobulas raudonojo kilimo makiažas. Nuo veidų dingo nepageidaujami pudros „dryžiai“ ir kitokie nelygumai, veidai tapo skaistūs, o oda tobulos išvaizdos ne tik iš tolo, bet ir iš arti.

Netrukus po to, kai atsirado makiažo kempinėlės, rinkoje pasirodė įvairios jų formos bei spalvos, priklausomai nuo to – kokiam makiažo tipui jos skirtos, bei kuriai veido daliai: akims, skruostams ar pan. 

Ar verta šepetėlius pakeisti makiažo kempinėlėmis?

Grožio industrijoje nuolat klausiama, tai kas visgi geriau: makiažo šepetėliai ar kempinėlės? Tai labai priklauso nuo pageidaujamo rezultato. Jeigu pageidaujate visiškai natūralaus ir tobulai tolygaus makiažo – kempinėlė Jums tai vienareikšmiškai garantuos. JI idealiai tolygiai padengia odos paviršių, ko neįmanoma padaryti šepetėliu (dėl jo plaukelių) ar tepant pirštais (kai susidaro natūralūs aliejai).

Tiesa, reikia paminėti ir tai, kad makiažo kempinėlė tikrai sugers daugiau makiažo priemonės nei teptukas. Dauguma makiažo profesionalų nesliapia, kad vis dar naudoja teptukus, kai siekia išryškinti odos pigmentaciją. Taip pat labai svarbu prisiminti, kad makiažo kempinėlė naudojama ne tik pudros padengimui – ji puikiai tiks ir kremui, šešėliams, kontūravimui, sausai pudrai padengti.

Kempinėlės privalumai

Kempinėle veidą padengsite daug tolygiau ir patogiau nei pirštais ar teptukais.

Makiažo kempinėlė leis pasiekti pačias nepatogiausias ir sunkiausiai prieinamas vietas, aplink nosį ar akių vokus ir tolygiai padengs makiažą.

Makiažo kempinėlė Jums kainuos gerokai mažiau, nei krūva profesionalių makiažo šepetėlių.

Makiažo kempinėlės yra labai lengvos ir jas patogu vežtis į keliones.

Kaip išsirinkti sau tinkamą makiažo kempinėlę?

Jei dar niekada nenaudojote makiažo kempinėlės, siūlome pradėti nuo lašo formos – ji universaliausia. Ji tiks visiems makiažo produktams bei viso veido srities padengimui. Puikiai tinka ir makiažo priemonių sumaišymui. Profesionaliausios, ką šiuo metu galite rasti rinkoje – be jokios abejonės yra BeautyBlender kempinėlės, kurias drąsiai galite naudoti savo kasdieniam makiažui.

Kaip naudoti makiažo kempinėlę?

Naudodami makiažo kempinėlę, pasitelkite kelias gudrybes, kurios Jūsų makiažą pavers tobulu. Nepamirškite, kad kempinėlė turi būti drėgna, bet ne šlapia. Palaukite, kol ji išsipūs iki maksimalaus dydžio. Niekada nedėkite makiažo priemonės tiesiai ant kempinėlės: pradžioje užsidėkite reikiamą kiekį ant rankos ir tik nuo jos po truputį priemones tepkite naudodamiesi BeautyBlender kempinėle.

Kai norite pudra padengti veidą, netepkite jos kempinėle, smarkiai „nerėžkite“ veidu, geriausia – švelniai tapšnokite, taip priemonės pasidengs tolygiai ir atrodys natūraliai. Taip sukursite makiažo tekstūrą, kuri bus labai panaši į Jūsų odos. Nuolat stebėkite, kad kempinėlė neprarastų drėgmės.

Makiažo kempinėlės priežiūra

Nepamirškite jos reguliariai valyti – absoliučiai po kiekvieno makiažo, kad nesikautų bakterijos. Vienos merginos jas plauna alyvuogių aliejumi, kitos plaukų šampūnu ar pan. Jeigu norite, kad kempinėlė išties gerai išsiplautų ir tarnautų Jums ilgai – plaukite jas su specialiai tam skirtomis priemonėmis. Išplovusios kempinėlę – palikite ją džiūti gerai vėdinamoje vietoje, kur nesikaupia drėgmė. Norėdamos prailginti kempinėlės galiojimo laiką, nelaikykite jos aklinai uždarytuose maišeliuose ar kosmetinėse, lesikite jai „kvėpuoti“. Jeigu matote, kad ji visą laiką išsipūtusi ir pradėjo byrėti – meskite lauk.


Parašykite komentarą: