Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

Makiažo tendencijos Naujųjų 2019 metų sutikimui

Makiažo tendencijos Naujųjų 2019 metų sutikimui

Visos iki skausmo žinome posakį – kaip sutiksi naujus, tokie jie ir bus! Siūlome „apsidrausti“ iš anksto, nebijoti pasipuošti ir ryškiai pasidažius drąsiai pažvegti 2019 metų kiaulei į akis!:)

Naujųjų metų naktis – visada ypatinga, žadanti permainas ir geresnį rytojų, todėl sutikite ją pakilia nuotaika ir nepriekaištinga išvaizda. Daugeliui moterų, tai vienintelė naktis metuose, kai galima tikrai ryškiai apsirengti bei pasidažyti, nebijant, ką pagalvos kiti. Tačiau siekiant itin ekstravagantiško, akį traukiančio ir visus žavinčio įvaizdžio reikia gerai pasukti galvą, kad neperlenktumėte lazdos, o savo įsivaizduojamo puikaus stiliaus, nevirstumėte didžiuoju vakaro nusivylimu ir apkalbų objektu.

Vakarėlis į kurį susiruošėte

Kiekvienai mūsų ypatingas Naujųjų metų sutikimas asocijuojasi su visiškai skirtingais dalykais: vieni nori švęsti audringuose vakarėliuose, kiti, mėgaudamiesi prabangia vakariene ištaigingame restorane, kiti, naujus galbūt sutiks didžiosiose miesto aikštėse. Būdų gali būti daug, kaip ir aprangos bei makiažo tipų šiai šventei pažymėti.

Makiažo tendencijos

Daugelis šio rudens bei žiemos populiariausių spalvų, dominuoja ir naujametiniuose makiažuose. Tamsios spalvos, tokios kaip juoda, violetinė – slyvinė, mišką primenanti žalia, ruda ar vario spalvos tonai – puikiai tiks padūmavusių akių efektui sukurti. Aukso atspalviai, vienareikšmiškai yra viena svarbiausių detalių, padėsiančių sukurti tam tikrus ryškius efektus: ypač žėrintys auksiniai šešėliai, akių kontūrų blizgučiai, nebijokite klijuoti ir minimalių, žėrinčių 3D aplikacijų ant akių vokų ar skruostų – kurios dar labiau pabrėš Jūsų įvaizdį. Apskritai, jeigu koncentruojatės į akis, tai jos tebūna ryškios, jei į lūpas, tuomet skirkite visą dėmesį joms. Neperkraukite savo įvaizdžio, kad neatrodytumėte pigiai!

Akių makiažas 2019 sutikimui

Naujų metų naktį jokiais būdais negali būti per mažai blizgesio! Jūsų akių vokai turi spindėti ir būti žėrintys iš tolo! Nebijokite. Blizgučiai šiemet Jūsų makiažą pavers išties prabangiu, dinamišku ir žaismingu.

Nebijokite eksperimentų

Jeigu jau seniai laukiate progos, išbandyti naują makiažą, naujus vėjus ir tenedencijas, spalvas – Naujų metų naktis yra būtent tai, ko Jūs ir laukėte! Paeksperimentuokite, pasiieškokite idėjų internete. Tai puikus metas atrasti save iš naujo, „pasitikrinti“ save naujame amplua. Tegul naujasis įvaizdis atspindi spontaniškumą ir nuotykių dvasią, kurią tikitės spinduliuoti kitais metais.

Metalo atspalviai

Jei kaip tikra moteris, iki paskutinės minutės dvejojate ir abejojate savo makiažo pasirinkimu – šiemet tikrai nesuklysite įtraukusi metalinius atspalvius ir blizgesius. Metalo atspalvių akių šešėliai – ypač tradicinio aukso ir sidabro spalvų – sukurs ne tik klasikinį, bet ir vienareikšmiškai „klasišką“ Naujųjų metų įvaizdį. Ir visai nesvarbu, ką prie tokio įvaizdžio nusprendėte apsirengti – tai gali būti maža juoda suknelė, kurią puikiai ir naujomis spalvomis atskleis būtent Jūsų „metalinis“ makiažas. O jei dar metalinis akcentas rūbuose – Jūs neabejotinai vakaro žvaigždė!

Spalvotas akių makiažas

Daugelyje klasikinių makiažų, skirtų Naujų metų sutikimui vyrauja tamsios, gal kartais ir šiek tiek pabodusios spalvos: juoda, auksinė, sidabrinė ar medžio anglies atspalviai. Tačiau šie tradiciniai standartai tikrai neturėtų Jūsų atgrasyti, nuo ryškesnių spalvų, jei tikrai to pageidaujate. Šiemet niekas neturi teisės kritikuoti Jūsų ryškaus makiažo! Ypač šį sezoną madingos tamsiai raudonos ir mėlynos spalvos. Siūlome Jums sumaišyti šias madingas spalvas su tradicinėmis, tamsiomis bei metalinėmis – garantuojame, taip būsite viena ryškiausių vakarėlio žvaigždžių šiemet.

Padūmavusių akių įvaizdis (Smokey Eyes)

Dūminių akių efektą galima vadinti klasikiniu. Šis būdas visada padės pabrėžti Jūsų žvilgsnį ir pavers jį šiek tiek „dramatišku“. Ne kiekviena moteris turi progą išeiti su tokiu makiažu, todėl Naujųjų metų sutikimo naktis – puikus metas išnaudoti tokią galimybę! Tai paprastas, klasikinis makiažas, tiksiantis prie bet kokios aprangos, niekada Jūsų neapvilsiantis ir niekada neatrodantis nuobodus!

Naujųjų metų išvakarės – svarbi naktis, kuri tik kartą per metus! Susikurkite pritrenkiantį makiažo įvaizdį, kuris Jums leis pasijusti išties ypatingai. 

Parašykite komentarą: