Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
 
Kategorijos
Naujienlaiškis

OLAPLEX - dovana Jūsų plaukams

Olaplex - kas tai?

Olaplex – tai intensyvi ir greita pagalba pažeistiems, dažytiems ir nualintiems plaukams. Plauko struktūrą atkuriančios priemonės prisotina plauką vitaminais, atkuria pažeistus plaukus iš vidaus, suteikia jiems žvilgesio ir gyvybingumo.

Olaplex nauda plaukams

Olaplex priemonių veiksmingumas yra pagrįstas patentuota moksline technologija – aktyvieji priemonių ingredientai veikia molekuliniu lygiu ir padeda atskurti pažeistas ir sutrūkusias plauko jungtis.

Mūsų plaukuose yra milijonai disulfidinių jungčių, kurios suteikia plaukams struktūrą, stiprumą ir elastingumą. Nutrūkus šioms jungtims – plaukai tampa pažeisti ir negyvybingi. Olaplex produktai, veikdami iš vidaus, atkuria plauko struktūros vientisumą, todėl plaukai tampa stipresni, glotnesni ir sveikesni.


Olaplex priemonės atkuria visų tipų plaukų pažeidimus:

·        Karščio poveikis – didelis karštis, kuriuo plaukai veikiami juos tiesinant, džiovinant, garbanojant ir kt.;

·        Cheminiai veiksniai – plaukų dažai, šviesinimas, tiesinimas keratinu, cheminis plaukų garbanojimas;

·        Mechaniniai veiksniai – šukavimas, šukuosenų formavimas ir kt.;

·        Aplinkos veiksniai – UV pažeidimai, drėgmė, temperatūrų svyravimai; aplinkos tarša.


Olaplex naudojimas plaukams

Olaplex produktų liniją sudaro 8 plaukų priežiūros priemonės, skirtos naudoti namuose. Produktai yra tinkami kasdienei priežiūrai, kiekvienas iš jų papildo vienas kito veikimą, todėl naudojant šias priemones kartu - išgausite maksimalų efektą.


Olaplex No 0 Intensyvi plauko struktūros pažeidimusatkūrianti priemonė – šis unikalus produktas yra tinkamas naudoti namuose, prieš Olaplex No 3 procedūrą, kadangi tris kartus sustiprina jos poveikį. Ši priemonė tinka visų tipų plaukams, ji padeda sustiprinti plauką iš vidaus, išsaugoti jo vientisumą ir atkurti pažeistas plaukų jungtis. OLAPLEX No 0 yra naudojama ant sausų, švarių plaukų. Paskirsčius priemonę, ją reikia palikti veikti bent 10 minučių ir vėliau, nenuskalavus, padengti plaukus Olaplex No 3 losjonu ir vėl palikti priemones veikti mažiausiai 20 minučių.  Tokia terapija yra itin naudinga šviesintiems ar stipriai pažeistiems plaukams.


Olaplex No 3 Atkuriamasis losjonas plaukams – namuose naudoti skirta Olaplex plaukų priežiūros priemonė, atkuria plaukus ir prisotina juos vitaminais. Atkuria plaukų struktūros pažeidimus iš vidaus, suteikia jiems glotnumo, žvilgesio ir sveiką išvaizdą. Rezultatas – sveikesni, stipresni, glotnesni ir žvilgantys plaukai. Olaplex No 3 atkuriamoji plaukų priežiūros priemonė yra skirta naudoti prieš plovimą ant sausų plaukų, kaip paruošiamoji priemonė. Siekiant intensyvesnio rezultato šį losjoną rekomenduojama naudoti kartu su Olaplex No 0 plaukų struktūrą atkuriančia priemone.


Olaplex No 4 Atkuriamasis plaukų šampūnas – ši prekė intensyviai drėkina plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir neleidžia veltis. Plaukai tampa elastingesni, paklusnūs ir neapsunkinti. Šampūnas yra turtingos tekstūros, itin koncentruotas ir stipriai putojantis, todėl plaunant net ir ilgus plaukus, užtenka pakankamai mažo priemonės kiekio. Priemonė taip pat gerai išvalo galvos odą ir formavimo priemonių likučius iš plaukų, todėl plaukai neapsunka ir išsaugo natūralią apimtį.


Olaplex No 5 Atkuriamasis kondicionierius – šis produktas padeda atkurti plaukų gyvybingumą namų sąlygomis. Pagrindinis priemonės sudėtyje esantis aktyvusis ingredientas – BADD – padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą iš vidaus bei intensyviai drėkina plaukus. Šis kondicionierius neapsunkina plaukų, suteikia jiems purumo ir apimties.


Olaplex No 6 Nenuplaunamas atkuriamasis plaukų kremas – itin koncentruotas, nenuplaunamas plaukų kremas glotnina plauką ir neleidžia jam pūstis. Prekė intensyviai drėkina plaukus, atgaivina pažeistas plaukų jungtis. Šis kremas taip pat sutrumpina plaukų džiovinimo laiką ir yra skirtas naudoti po plaukų plovimo ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų arba ant sausų plaukų, nuo vidurio iki pat galiukų, kai plaukams reikia papildomos priežiūros.


Olaplex No 7 Atkuriamasis plaukų aliejus – plaukų galiukams skirta priemonė neapsunkina plaukų, suteikia jiems pastebimo žvilgesio, švelnumo ir išryškina spalvą. Padeda suglotninti pasišiaušusius, pažeistus ir nepaklusnius plaukus. Produkto sudėtyje esantys vitaminai C, D ir E apsaugo plaukus ir juos puoselėja iš vidaus. Priemonė taip pat apsaugo plaukus nuo karščio poveikio iki 230 ° C. Šis aliejukas yra tinkamas tepti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų pries džiovinimą.


Olaplex No 8 Atkuriamoji plaukų kaukė 
– papildoma priemonė plaukų priežiūrai namuose. Ši kaukė intensyviai drėkina plaukus, suteikia jiems žvilgesio bei apimties. Ši Olaplex plaukų kaukė išsiskiria tuo, kad ją galima naudoti dažniau nei kartą per savaitę. Priklausomai nuo plaukų būklės, šią priemonę galite naudoti tol, kol plaukai atgaus gyvybingumą, kad ir po kiekvieno plovimo. Tai intensyviausiai plaukus drėkinantis Olaplex produktas, tinkantis visų tipų plaukams.

 

Ką naudinga žinoti apie Olaplex?

Dėl savo intensyvaus poveikio ir plauko jungtis atkuriančių savybių, šiandien Olaplex procedūros yra teikiamos beveik kiekviename grožio salone. Ir tik visai neseniai Olaplex produktai tapo prieinami ir tinkami naudoti ir namų sąlygomis, tad žvilgančiais, stipriais ir elastingais plaukais dabar galite mėgautis neiškėlę kojos iš namų ir neišleidę krūvos pinigų. Nors dažniausiai Olaplex procedūros ir priemonės yra rekomenduojamos dažytiems, o ypatingai šviesintiems plaukams, vis tik šie produktai tinka visų tipų plaukams:

  • Natūraliems plaukams – Olaplex priemonės padeda atkurti egzistuojančius plauko jungčių pažeidimus, sukeltus karščio poveikio, mechaninių ir aplinkos veiksnių. Olaplex stiprina plauką ir paruošia tolimesnėms procedūroms.
  • Dažytiems plaukams – Olaplex produktai yra itin naudingi po plaukų dažymo procedūrų, kadangi jų metu plaukas išsausėja ir tampa labiau pažeidžiamas. Olaplex priemonės gali padėti sugrąžinti plaukams drėgmę bei atkurti sveiką jų išvaizdą.
  • Garbanotiems ir banguotiems plaukams – Olaplex atkuria, atstato ir pagerina plaukų drėgmės balansą, dėl kurio trūkumo garbanos praranda savo elastingumą. Olaplex gerai drėkina ir kondicionuoja plaukus, dėl ko garbanos tampa tiesiog nepakartojamos.
  • Tiesiems plaukams – Olaplex stiprina tiesius plaukus, padeda juos lengviau valdyti, atkurti elastingumą ir sveiką žvilgesį. Naudojant Olaplex priemones plaukai tampa gyvybingi, o formuojant karštais įrankiais praranda mažiau drėgmės nei įprastai.
  • Tekstūruotiems plaukams (chemiškai garbanotiems, tiesintiems keratinu ir kt.) – Olaplex išsaugo sveikus plaukus prieš, per ir po visų cheminių plaukų formavimo procedūrų.
  • Priaugintiems plaukams – Olaplex priemonės gali būti naudojamos visiems 100% natūraliems žmogaus plaukams. Kai kurie priauginami plaukai yra padengti keratino sluoksniu, kuris gali veikti kaip barjeras Olaplex produktams. Tačiau priauginami plaukai dažniausiai taip pat yra dažomi, formuojami karštais įrankiais ir panašiai, taigi bet kuriuo atveju Olaplex yra puiki pagalba pažeistoms priauginamų plaukų jungtims atkurti.

Parašykite komentarą: