Prekių krepšelis tuščias
Percy Nobleman Matt Clay Plaukų modeliavimo molis, 100 ml | inbeauty.lt

Percy Nobleman Percy Nobleman Matt Clay Plaukų modeliavimo molis, 100 ml

Matt Clay Plaukų modeliavimo molis, 100 ml
Prekės kodas: 638037454864
Gamintojas: Percy Nobleman

  |  

18,99€

Pasirinkite talpą

100 ml60 ml
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Elegancija, stilius, tradicija ir modernumas - su "Percy Nobleman" plaukų modeliavimo moliu tai lydės Jus kasdien.

Didžiuojamės galėdami pristatyti šį modeliavimo molį, kuris suteikia sausą ir stiprią fiksaciją be blizgesio efekto. Tai matinis molis, kuris išlaiko šukuoseną visą dieną ir kartu yra lengvai išplaunamas. 

Skirtingai nuo kitų priemonių, šis matinis molis suteikia itin natūralų ir realistišką efektą - jokio 90-ųjų efekto, kai plaukai priminė šalmą. "Natūralu" - tai žodis, kuris pirmasis šauna į galvą, pamačius šiuo prabangios sudėties moliu suformuotus plaukus.

Tai universali matinė priemonė, skirta sausiems plaukams formuoti. Norite atgal sušukuotų plaukų ir "šlapio" blizgesio efekto? Tepkite šį molį ant drėgnų plaukų ir jis išlaikys šį efektą visą dieną.

Molis yra be parabenų, praturtintas vertingais ingredientais ir visiškai atitinkantis Jūsų lūkesčius. Mes sakome, kad šis molis gali pagražinti viską - išmėginkite!

Sudėtis: Petrolatum, Kaolin, Cera Alba (Beeswax), Lanolin, Parfum (Fragrance), Prunus Amygdalus (Sweet almond) oil, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos