Prekių krepšelis tuščias
Reuzel Degrease Travel Kit Kelioninis plaukų priežiūros rinkinys, 3x100ml | inbeauty.lt

Reuzel Reuzel Degrease Travel Kit Kelioninis plaukų priežiūros rinkinys, 3x100ml

Degrease Travel Kit Kelioninis plaukų priežiūros rinkinys, 3x100ml
Prekės kodas: 859847006566
Gamintojas: Reuzel

  |  

25,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Rinkinį sudaro: 

  • Daily Shampoo Kasdienis šampūnas vyrams, 100ml - Reuzel Daily Shampoo Koncentruotas šampūnas kasdieniam naudojimui. Sudėtyje yra „Reuzel“ toniko, sudaryto iš hamamelių, dilgėlių, rozmarinų ir asiūklių ekstraktų. Idealiai tinka visų tipų plaukams. Veiksmingai plauna plaukus ir galvos odą, drėkina plaukus, suteikia vėsinamąjį efektą ir stimuliuoja galvos odos kraujotaką.
  • Daily Conditioner Kasdienis kondicionierius vyrams, 100ml - Reuzel Daily Conditioner Lengvos sudėties drėkinamasis plaukų kondicionierius, skirtas naudoti kasdien. Sudėtyje yra „Reuzel“ toniko, sudaryto iš hamamelių, dilgėlių, rozmarinų ir asiūklių ekstraktų. Idealiai tinka visų tipų plaukams. Plaukai tampa lengviau prižiūrimi ir sveikiau atrodo. Suteikia vėsinamąjį efektą, stimuliuoja galvos odos kraujotaką. Puoselėja plaukus ir suteikia jiems sveiką išvaizdą.
  • Scrub Shampoo Stipriai plaunantis šampūnas vyrams, 100ml - Reuzel Scrub Shampoo Unikalios sudėties stipriai plaukus plaunantis šampūnas. Jo sudėtyje yra „Reuzel“ toniko, sudaryto iš hamamelių, dilgėlių, rozmarinų ir asiūklių ekstraktų. Tinka visų tipų plaukams. Idealiai tinka tiems, kas retai plauna plaukus arba gausiai naudoja šukuosenos formavimo priemones. Švelniai pašalina formavimo priemonių likučius, nešvarumus, chlorą ir riebalus iš plaukų ir galvos odos.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos