Prekių krepšelis tuščias
Su nuolaidos kodu ODA20 visai ODA produkcijai -20% nuolaida
Mühle Skustuvas R 220 F, 1 vnt. | inbeauty.lt

Mühle Mühle Skustuvas R 220 F, 1 vnt.

Skustuvas R 220 F, 1 vnt.
Prekės kodas: R 220 F
Gamintojas: Mühle

  |  

48,90€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

"Muhle" skustuvas su penkiaašmene skustuvo galvute Gillette Fusion.

Be buko ir ąžuolo, uosis yra vienas svarbiausių lapuočių miške. Jis auga Europoje, dažniausiai šiauriniuose regionuose. "Muhle" pasirinko šią medieną savo tikslams dėl unikalios savybės - ruošiama ji atlaiko labai aukštą temperatūrą, gaunamą per trumpą laiką. Taip paruošimo procese uosis pasiekia atsparumą vandeniui, yra užgrūdinamas, sustiprėja, o pati mediena įgauna sodriai rudą atspalvį. Papildomam apdirbimui naudojami įvairūs aliejai, o ne poliravimas. Dėl šios priežasties skutimosi šepetėlio rankena ilgai išsaugo nekintančią natūralią išvaizdą, yra atspari aplinkos poveikiui ir itin ilgaamžė.

Pasaulis be chromo netenka didžiosios dalies savo blizgesio. Šlapio skutimosi fanai tikrai įvertins šį įrankį, kuris įkūnija geriausias skustuvo savybes: korozijai atspari medžiaga, ilgaamžis ir prabangiai, masinančiai blizgantis. Šio gražuolio gamybai naudojamos medžiagos išsiskiria savo spalva ir forma, suteikdamos jam didžiausią pranašumą.

Iš kartos į kartą atkeliaujant skutimosi tradicijai, skustuvas yra laikomas stilinga klasika, kuri leidžia itin tiksliai nuskusti barzdos plaukelius. Daugeliui skustuvas reiškia prabangą, o šio skustuvo stilius idealiai atitinka "Muhle" dizainą. 

Preciziška Gillette Fusion skustuvo galvutė, kurią sudaro penki ašmenys, leidžia nusiskusti ne tik itin švariai, bet ir pasiekti sunkiausiai prieinamus odos linkius. Patogus skustuvas ir jo rankena yra saugūs naudoti, todėl  idealiai tinka pradedantiesiems.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos