Prekių krepšelis tuščias
Philips Bodygroom 1000 BG105/10 Kūno skustuvas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips Bodygroom 1000 BG105/10 Kūno skustuvas, 1vnt

Bodygroom 1000 BG105/10 Kūno skustuvas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103726623
Gamintojas: Philips

  |  

22,99€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Kitaip, nei kiti rankiniai ar elektriniai veido priežiūrai skirti įrankiai, 1000 serijos gaminiai sukurti būtent kūno priežiūrai. Į šiuos gaminius integruota unikali odos apsaugos sistema, jie yra kompaktiško dizaino, todėl juos patogu naudoti nedidelėse ir jautresnėse srityse.

  • Odos apsaugos sistema;
  • 1 uždedamos šukos, 3mm;
  • Pridedama 1 AA tipo baterija;
  • Naudojimo duše laidas.
Kirpkite ir apsaugokite odą palikdami tik 0,5 mm plaukelius

Unikali odos apsaugos sistema apsaugo net ir pačias jautriausias vietas, kad galėtumėte patogiai kirpti palikdami tik 0,5 mm plaukelius, o aštrūs peiliukų ašmenys nesiliestų prie odos.

Naudodami 3 mm šukas kirpkite plaukus bet kuria kryptimi

Naudodami unikalios konstrukcijos dvikryptį kirptuvą ir 3 mm šukas lengvai pagausite ir nukirpsite net skirtingomis kryptimis augančius plaukelius. Jei kerpate storesnius plaukelius, prieš tai rekomenduojame juos apkirpti šukomis.

Pridedama viena AA tipo baterija, kurią galima naudoti iki 2 mėn.

Šį kompaktišką kirptuvą su AA tipo baterija galite naudoti bet kada ir bet kur. Viena baterija gali būti naudojama iki dviejų mėnesių. Baterijos veikimo laikas priklauso nuo plaukų tipo ir to, kaip dažnai atliekate kūno priežiūrą. Kad prietaisas būtų efektyvus, rekomenduojame naudoti tik „Philips“ šarmines AA tipo baterijas.

Paprasta valyti ir naudoti duše arba tik išlipus iš dušo

Šį 100 % vandeniui atsparų kūno skustuvą saugu naudoti duše, o baigę darbą galite jį nuskalauti tekančiu vandeniu. Jei siekiate geriausių rezultatų, rekomenduojame kirpti sausus plaukus prieš einant į dušą.

Ergonomiška rankenėlė padės efektyviai valdyti prietaisą

Guminę rankenėlę patogu laikyti, net jei ji šlapia, todėl net ir prausdamiesi duše neprarasite optimalios įrenginio kontrolės.

Naudojimo duše laidas, kad būtų patogu laikyti

Pasinaudokite dušo laidu ir pakabinkite kūno skustuvą jums patogioje vietoje. Lengvai pasiekiamas ir visada pasiruošęs, kad ir kokia būtų proga.

2 metų garantija, nereikia alyvos

Visi kūno priežiūros gaminiai sukurti naudoti ilgai. Jiems suteikiama 2 metų visame pasaulyje galiojanti garantija ir jų niekada nereikia sutepti.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos