Prekių krepšelis tuščias
Mühle Traditional Safety Razor Skustuvas R 41, 1 vnt. | inbeauty.lt

Mühle Mühle Traditional Safety Razor Skustuvas R 41, 1 vnt.

Traditional Safety Razor Skustuvas R 41, 1 vnt.
Prekės kodas: 4028982010165
Gamintojas: Mühle
5 1

  |  

34,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Tradicinio stiliaus atviro tipo skustuvas metaline rankena iš "Muhle"

Pasaulis be chromo netenka didžiosios dalies savo blizgesio. Šlapio skutimosi fanai tikrai įvertins šį įrankį, kuris įkūnija geriausias skustuvo savybes: korozijai atspari medžiaga, ilgaamžis ir prabangiai, masinančiai blizgantis. Šio gražuolio gamybai naudojamos medžiagos išsiskiria savo spalva ir forma, suteikdamos jam didžiausią pranašumą.

Atviras skustuvas yra saugus naudoti ir sukurtas specialiai tiems, kurie mėgsta šlapią skutimąsi. Dėl savo ypatingos konstrukcijos šis skustuvas sudaro specialų kampą - taip suprojektuotas modelis leidžia skustis energingai ir labai tiksliai. Skustuvo galva peiliuką prilaiko "šukutėmis" ir išgaubta dangtelio dalimi. Atvira ketera ir tarpas putoms užtikrina, kad skustuvas kraštu tiksliai nuskus kiekvieną plaukelį - be jokių likučių. Modernus dizainas leidžia lengviau pašalinti nuskustus plaukelius nuo odos.

Galutinis skutimosi rezultatas visada priklauso nuo tokių veiksnių kaip barzdos augimo tempas, tankumas ir plaukelių ilgis - jie sąveikauja su skustuvu ir peiliuku. Optimaliam rezultatui pasiekti visada rekomenduojame naudoti aštrų naują peiliuką itin švariam skutimuisi užtkrinti.

Skutantis skustuvas per odą turėtų slysti nenaudojant jokio spaudimo. Pakartotinis skutimasis prieš plauką pašalinti trumpiausiems plaukeliams nėra reikalingas. Skutantis visada įtempkite skutamos odos vietą.

Skustuvas su dantytų šukų krašteliu yra skirtas vyrams, turintiems tankesnę barzdą ir storesnius barzdos plaukus arba tiems, kurie nori palaikyti trijų dienų barzdos įvaizdį.  

Skustuvo komplekte - vienas originalus "Muhle" skutimosi peiliukas.

Matmenys:
skustuvo galvutės plotis - 43 mm
bendras skustuvo ilgis - 94 mm
svoris: 64 g
 

Rekomenduojame naudoti "Muhle" skustuvų peiliukus, kurie puikiai tinka šiam skustuvui.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos