Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Mühle Skutimosi rinkinys su stoveliu S 81 H 331 SSR, 1vnt | inbeauty.lt

Mühle Mühle Skutimosi rinkinys su stoveliu S 81 H 331 SSR, 1vnt

Skutimosi rinkinys su stoveliu S 81 H 331 SSR, 1vnt
Prekės kodas: 4028982006144
Gamintojas: Mühle

  |  

112,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 37.33€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Keturių dalių skutimosi rinkinys su chromuoto metalo detalių akcentais:

  • natūralių barsuko plaukų skutimosi šepetėlis (M dydis);
  • uždaro tipo skustuvas su keičiamais klasikiniais peiliukais;
  • chromuoto metalo stovas;
  • chromuoto metalo muilinė.

Skustuvas su keičiamais klasikiniais peiliukais

Kūrėjai, dizainieriai ir medžio drožinėtojai jau seniai atrado slyvmedžius. Ši mediena naudojama gaminant rašymo reikmenims, baldams ir muzikos instrumentams. Slyvmedžio mediena yra ne tik itin patraukli ir spalvinga, tačiau pakankamai kieta ir ilgaamžė. Muhle skutimosi įrankių medienos dalys yra padengtos aliejumi, todėl jos pilnai apsaugotos nuo vandens poveikio. 

Pasaulis be chromo netenka didžiosios dalies savo blizgesio. Šlapio skutimosi fanai tikrai įvertins šį įrankį, kuris įkūnija geriausias skustuvo savybes: korozijai atspari medžiaga, ilgaamžis ir prabangiai, masinančiai blizgantis. Šio gražuolio gamybai naudojamos medžiagos išsiskiria savo spalva ir forma, suteikdamos jam didžiausią pranašumą.

Iš kartos į kartą atkeliaujant skutimosi tradicijai, skustuvas yra laikomas stilinga klasika, kuri leidžia itin tiksliai nuskusti barzdos plaukelius. Daugeliui skustuvas reiškia prabangą, o šio skustuvo stilius idealiai atitinka "Muhle" dizainą.

Natūralaus barsuko plauko skutimosi šepetėlis

Natūralus barsuko plaukas yra itin kokybiškas. Ši medžiaga lengvai atpažįstama dėl savo gana tamsios spalvos. Pavieniai plaukai yra šiek tiek storesni už kitus, tačiau minkšti ir lankstesni už šerius. Barsuko plauko skutimosi šepetėlis rekomenduojamas tiems, kurie ieško kokybės ir ilgaamžiškumo. Šis šepetėlis švelniai, tačiau intensyviai masažuoja odą taip suaktyvindamas kraujotaką. Šepetėliui plaukeliai atrenkami mechaniniu būdu, todėl atitinka aukščiausius kokybės standartus, kaip ir kiti "Muhle" gaminiai.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos