Prekių krepšelis tuščias
Mühle Kelioninis skutimosi rinkinys RT 3 M3, 1 vnt. | inbeauty.lt

Mühle Mühle Kelioninis skutimosi rinkinys RT 3 M3, 1 vnt.

Kelioninis skutimosi rinkinys RT 3 M3, 1 vnt.
Prekės kodas: RT 3 M3
Gamintojas: Mühle

  |  

145,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 48.33€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Dviejų dalių kelioninis skutimosi rinkinys:

  • skutimosi šepetėlis (M dydžio);
  • trijų ašmenų skustuvas chromuota rankena su keičiama "Gillette Mach3®" galvute;
  • aukštos kokybės Florencijos meistrų rankų darbo odinis dėklas skutimosi įrankiams laikyti.

Skustuvas chromuota rankena

Pasaulis be chromo netenka didžiosios dalies savo blizgesio. Šlapio skutimosi fanai tikrai įvertins šį įrankį, kuris įkūnija geriausias skustuvo savybes: korozijai atspari medžiaga, ilgaamžis ir prabangiai, masinančiai blizgantis. Šio gražuolio gamybai naudojamos medžiagos išsiskiria savo spalva ir forma, suteikdamos jam didžiausią pranašumą.

Skutimosi šepetėlis

Aukštos kokybės sintetinio pluošto skutimosi šepetėlis yra unikalus "Muhle" išradimas. Gamintojas siūlo aukščiausios kokybės medžiagą, atitinkančią iš natūralių plaukų pagamintų šerelių charakteristikas, imituojančią sintetinį barsuko plauką. Dauguma vartotojų net negalėtų atskirti, kuris pluoštas pasižymi geresnėmis savybėmis: natūralus ar sintetinis.

Tai labai minkštas, smulkių plaukelių šepetėlis su kiek storesniais plaukeliais vidurinėje dalyje. Tai leidžia lengvai ir greitai sukurti standžią putą, šereliai yra malonūs liesti prie odos ir patogūs naudoti skutimosi procese. Kasdien naudojant, sintetinis pluoštas yra atsparesnis ir mažiau jautrus aplinkos poveikiui nei natūralūs plaukai, jis greičiau išdžiūsta, jo nepaveikia jokie skutimosi muilai ar kremai.

Tai visiškai veganams tinkamas pluoštas, kurį naudoti yra dar paprasčiau nei natūralų.

Skutimosi galvutė "Gillette Mach3®" 

Ši sistema yra viena populiariausių pasaulyje. Trys palaipsniui išdėstyti ašmenys užtikrina patogų ir itin švarų skutimąsi. Šios galvutės yra keičiamos, jomis prekiaujama daugelyje parduotuvių ir prekybos centrų. Tai unikalus klasikinio "Muhle" skustuvo ir šiuolaikinės skutimosi sistemos derinys.Skustuvui tinkamos galvutės: "Gillette® Mach3®" ir "Mach3® Turbo".

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos