Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
Greitesnis pristatymasVilniuje prekes pristatysime tą pačią dieną
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
Prekinis ženklas
American Crew Annayake Baxter of California Captain Fawcett Dapper Dan Declaré Derby Edwin Jagger Erbario Toscano evo Floid Grüum I.C.O.N. Keune L'Erbolario Marrakesh Menrock Mühle Percy Nobleman Proraso Reuzel Sebastian Sul Filo del Rasoio Taylor of Old Bond Street The Bluebeards Revenge Weleda
Išvalyti filtrus

Skutimosi priemonės Jautriai odai


Skutimosi priemonės palengvina skutimosi procedūrą ir padaro ją malonesne. Tai vyrams skirtos kosmetinės priemonės, kurių sudėtyje yra natūralių augalinių aliejų, parinktų taip, kad suteiktų barzdos srities odai savo geriausias savybes. Sudrėkinta, pamaitinta ir suminkštinta oda lengviau susidoroja su neigiamais aplinkos veiksniais, tampa atsparesnė skutimosi metu patiriamam stresui ir spaudimui, todėl ir pati barzdos skutimo procedūra tampa daug malonesne.

Skutimosi priemonės, kurias rasite šioje kategorijoje, atrinktos atsižvelgiant į skirtingus vyrų odos tipus. Turintiems sausą odą idealiai tiks drėkinamosios priemonės, šerpetojančią - maitinančios, o klasikinės ir jautriai odai skirtos priemonės palengvins kiekvieno vyro skutimosi rutiną. 

Kokias skutimosi priemones rinktis? Populiariausiu pasirinkimu šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje yra skutimosi putos. Jas renkasi daugybė vyrų visame pasaulyje ir skutasi taupydami savo laiką. Juk skutimosi putos naudojamos itin paprastai - tereikia pakratyti flakoną, paspausti ir jau turime purią putą. Kitos skutimosi priemonės, tokios kaip skutimosi muilas ar kremas, yra naudojamos su šepetėliu. Šias priemones reikia iki putos išplakti ir šepetėliu dengti barzdos zonos odą. Taip oda yra papildomai masažuojama, suaktyvinama kraujotaka, taip pat nuo odos paviršiaus pakeliami plaukeliai. Taigi, su skutimosi šepetėliu dengiamos priemonės savo privalumais lenkia daugelio pamėgtas skutimosi putas.

Rodyti: 24 | 42 | 84