Prekių krepšelis tuščias
Proraso Azur Lime Shaving Kit Skutimosi rinkinys, 1vnt | inbeauty.lt

Proraso Proraso Azur Lime Shaving Kit Skutimosi rinkinys, 1vnt

Azur Lime Shaving Kit Skutimosi rinkinys, 1vnt
Prekės kodas: 8004395006816
Gamintojas: Proraso

  |  

39,90€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Naujoji Proraso kolekcija SHAVE ARTISTS sukurta prekinio ženklo Proraso ir Nazario Graziano - Italų iliustratoriaus ir koliažų menininko. Šis rinkinys yra Proraso duoklė visiems pasaulio barzdaskučiams, kartu su šiuo ženklu sukūrusiems tikrą itališko skutimosi istoriją.

Rinkinyje yra:

  • Azur Lime Kremas prieš skutimąsi, 100ml - Kremas prieį skutimąsi, praturtintas ypatingais aliejais bei išsiskiriantis turtinga konsistencija, apsaugo veidą ir padeda skustuvo ašmenims itin sklandžiai slysti oda, kad būtų užtikrinti geriausi rezultatai.
  • Azur Lime Skutimosi kremas, 100ml - Skutimosi kremas, praturtintas ypatingais aliejais bei išsiskiriantis turtinga konsistencija, apsaugo veido odą ir padeda skustuvo ašmenims itin sklandžiai slysti oda, kad būtų užtikrinti geriausi rezultatai.
  • Azur Lime Balzamas po skutimosi, 100ml - Skutimosi balzamas iš profesionalams skirtos linijos. Tobulos tekstūros ir malonus naudoti. Lengvai įsigeria ir puoselėja odą. Skystos, minkštos tekstūros, puikiai nuramina odą po skutimosi, apsaugo nuo sudirgimo ir suteikia malonų pojūtį.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos