Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Prekės tipas
Parfumuotas vanduo (EDP) Tualetinis vanduo (EDT) Odekolonas (EDC)
Išvalyti filtrus

Canvas Kvepalai


Kvepalai moterims leidžia išreikšti savo išskirtinę asmenybę, o vyrams –  dar labiau pabrėžti statusą visuomenėje. Tai galingas ginklas mūsų kasdienybėje, mūsų vizitinė kortelė, kuri keičia nuotaiką, atgaivina prisiminimus, kelia teigiamas ar neigiamas emocijas, provokuoja ar padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Kvepalai – tai neatsiejama įvaizdžio dalis, kuri apie asmenybę gali pasakyti ne ką mažiau nei Jūsų apranga, makiažas, avalynė ar aksesuarai.

Jūsų mėgstamiausi ir geidžiamiausi kvepalai internetu jau ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. Moterų favoritai - Balmain, Bvlgari, Escada, Gucci ar Calvin Klein, ar vyrų puikiai vertinami Hugo Boss, Lacoste, Trussardi ir daugelis kitų, populiarių kvepalų internetu.

Ar esate girdėję apie plaukų kvepalus? Ar savo įprastus kūno kvepalus tiesiog purškiate ir ant plaukų? Nedarykite to! Geriau rinkitės specializuotus kvapus, būtent, plaukams. Jų sudėtyje esantys natūralūs ingredientai apsaugos plauką nuo kvepaluose esančio alkoholio ir neleis jiems išsausėti bei prarasti žvilgesio. O kvapnus, parfumuotas plaukų purškiklis suglotnins plauką, apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių ir formavimo prietaisų karščio, nuolat drėkins ir neleis nemaloniems kvapams įsigerti į plaukus.

Namų kvapai ne ką mažiau svarbūs, apibūdinant Jūsų asmenybę ir siekiant sukurti jaukią, malonią atmosferą, kur gera sugrįžti ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams. Unikalus namų kvapas padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, susikaupti, o gal kaip tik sukurti namuose pozityvią, žaismingą atmosferą. Citrusiniai, rytietiški – smilkaliniai namų kvapai, lengvi ir švelnūs gėlių aromatai kuria tik Jums būdingą aplinką. Unikalų namų kvapą padės sukurti ne tik kvepiančios žvakės ar skysti namų kvapai, bet ir kvapnūs vokai Jūsų rūbinėje, švaros pojūtį suteikiantys patalynės aromatai ar Durance lyginimo skystis, kuris Jūsų drabužiams suteiks išskirtinės gaivos pojūtį.

Kaip kvepia Jūsų automobilio salonas? Tai kvapas, kuris Jus rytais pasitinka važiuojant į darbą, ar grįžtant iš jo, o gal nuteikia tolimai kelionei, pilnai nuotykių? „Automobilio kvapukas“ ypač svarbus Jūsų mašinos atributas, daug pasakantis apie savininką ir sukuriantis nuotaiką visai dienai. 

Rodyti: 24 | 42 | 84