Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Smells Like Spells THE CHARIOT Scented Candle Kvapioji žvakė, 250g | inbeauty.lt

Smells Like Spells Smells Like Spells THE CHARIOT Scented Candle Kvapioji žvakė, 250g

THE CHARIOT Scented Candle Kvapioji žvakė, 250g
Prekės kodas: chariot
Gamintojas: Smells Like Spells

  |  

59,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 19.67€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Šią rankų darbo kvapiųjų žvakių kolekciją sukūrėme remdamiesi Taro kortų kaladės 22 Didžiaisiais arkanais (lot. arcānus – paslaptis). Šios 22 kortos gali būti aiškinamos kaip žmogaus dvasinio augimo kelias nuo gimimo iki tobulumo.

Septintuoju Didžiųjų arkanų numeriu pažymėta žvakė – The Chariot (Karieta). Tai valios ir tvirtos kontrolės archetipas. Pasirinktas kelias be abejo sėkmingas, padaryti teisingi sprendimai, „važiuojama“ teisinga vaga, tačiau norint pasiekti pergalę būtina tvirtai laikyti vadžias rankose. Kelionės tikslą žinote, todėl nesidairykite į šalis.

Kartu su žvake Jūs rasite vieną iš 22 Didžiųjų arkanų kortų, kurios reikšmė kartu su The Chariot reikšme galimai nurodys, kokia kokybe ir kaip atsiskleidžia Jūsų The Chariot archetipas gyvenime. Pasiūlytos afirmacijos ir šlamučių, mimozų, orchidėjų, kalendrų, pušų, rytietiškų prieskonių, miros ir ambros magiškas kvapas, tikima, padės nemesti kelio dėl takelio, nepasiduoti emocijoms, aktyviai veikti bei siekti užsibrėžtų tikslų!


Nata
Head notes:
Mimoza, Orchidėja, Šlamutis


Nata
Heart notes:
Ambra, Kalendrų sėklos


Nata
Base notes:
Mira, Pušis, Rytietiški prieskoniai

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos