Labai kokybiškas šampūnas ir siuntą gavau labai gražiai supakuotą ❤️
Švariai išplauna, neriebalina, nesausina, malonus kvapas, naudoju antrą buteliuką. Super!
Puikus!!!!
Pirkau pabandymui, nes kiti atsiliepimai buvo skatinantys pabandyti šį šampūną. Mano plaukai linkę šiauštis ir pūstis, sunku juos sutramdyti. Bet šis šampūnas padeda susitvarkyti, plaukai glotnūs ir paklusnūs :) Manau radau tai, ko trūko mano plaukams
Naudoju ne pirmą buteliuką. Labai patinka. Plaukai atrodo puikiai.