Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

CHI Plaukų priežiūra


Kasdieninė plaukų priežiūra neįsivaizduojama be kokybiškų ir šiuolaikinių plaukų kosmetikos priemonių. Norint, jog plaukai atrodytų sveiki ir stiprūs, jiems reikia skirti daug laiko ir dėmesio. Gražiai ir tvarkingai atrodantys plaukai yra ne mažiau svarbesni, nei stilingi aksesuarai ar madinga apranga. Skirtingi plaukų tipai lemia ir skirtingą priežiūros priemonių pasirinkimą. Priklausomai nuo to, ar jūsų plaukai yra stori, ar ploni, sausi, ar linkę riebaluotis, o galbūt pažeisti ir lūžinėjantis, reikia pasirinkti jiems tinkamas priežiūros priemones.

Plaukų priežiūros priemonės padeda sukontroliuoti jūsų plauką, suteikia jam puikią ir sveiką išvaizdą, atstato jo struktūrą ir įsiskverbdami į šaknis jį maitiną. Esminė ir dažniausiai naudojama plaukų priežiūros priemonė yra įvairūs šampūnai. Tai kasdieninei priežiūrai skirta priemonė, kuri turi būti pasirenkama remiantis jūsų plaukų tipu. Skirtingi šampūnai jūsų plaukams suteikia skirtingą poveikį. Jie gali maitinti, gydyti, tiesinti ar drėkinti. Todėl renkantis šampūną, rekomenduojama pirmiausiai dėmesį atkreipti ne į jo pakuotę ar skleidžiamą kvapą, o į tai, kokiam plaukų tipui jis yra skirtas.

Norint turėti gražius ir sveikus plaukus, kartu su šampūnu rekomenduojama naudoti ir plaukų kaukes arba kondicionierius. Plaukų kaukės gali suteikti jūsų plaukams ne tik švelnumą ar paklusnumą, tačiau ir gydyti, maitinti, stiprinti ir atstatyti pažeistus plaukus. Skirtingam poveikiui išgauti yra naudojamos skirtingos plaukų kaukės, todėl prieš priimant sprendimą pirkti, labai svarbu būti apsisprendus, ko iš tiesų jums reikia ir koks yra jūsų plaukų tipas. Reikia atkreipti dėmesį, ar jūsų plaukai yra dažyti, rekomenduojama rinktis dažytiems plaukams skirtas kaukes, kuriose ne tik regeneruoja pažeistus plaukus, tačiau saugo jų spalvą.

Plaukų spalva, gali būti puikus jūsų nuotaikos ar gyvenimo būdo atspindys, todėl dažnai naudojami plaukų dažai turėtų būti kokybiški ir tausoti jūsų plaukus. Ilgalaikiai plaukų dažai naudojami siekiant savo plaukų spalvą pakeisti ilgam laikui, tačiau norint atsinaujinti ir trumpam pakeisti savo įvaizdį, trumpo veikimo ir visiškai išsiplaunantys plaukų dažai yra puiki priemonė šiam tikslui pasiekti.

Rodyti: 24 | 42 | 84
1 | 2 | 3 | Kitas >
1 | 2 | 3 | Kitas >