Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
DOVANA Kevin.Murphy  BODY.MASS Nenuplaunama, plaukus tankinanti, kondicionuojanti priemonė, 100ml + DOVANA | inbeauty.lt

Kevin.Murphy Kevin.Murphy BODY.MASS Nenuplaunama, plaukus tankinanti, kondicionuojanti priemonė, 100ml + DOVANA

DOVANA BODY.MASS Nenuplaunama, plaukus tankinanti, kondicionuojanti priemonė, 100ml + DOVANA
Prekės kodas: 9339341035565
Gamintojas: Kevin.Murphy

  |  

Perkant šią prekę – dovana!
37,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Plaukų storumas slypi šioje pakuotėje - tai nurodo ir pavadinimas. BODY.MASS priemonė sukurta panaudojant blakstienų storinimo ir pailginimo technologijas, padeda sustiprinti plaukus ir suteikia jiems purumo, gražios apimties bei elastingumo. Plaukus storinančia oleanolio rūgštimi praturtintos priemonės nereikia nuplauti, todėl ji padeda sustiprinti ir sutvirtinti plaukų šaknis, taip apsaugodama plaukus nuo senėjimo.

Naudingos sudedamosios dalys:

  • Hemsleya šaknys, žinomos dėl savo stiprinamųjų savybių, turi daug antioksidantų bei oleanolio rūgšties ir padeda sustiprinti šaknis bei kovoti su folikulų senėjimu. 
  • Baobabo (lot. Adansonia Digitata) sėklų aliejus - supermaistas iš Afrikos, pasižymintis mitybine nauda, padeda atkurti pažeistus plaukus, suteikia jiems stiprybės ir drėkina sausus plaukus, užtikrina lengvesnę jų priežiūrą ir švelnumą. 
  • Korsikos saloje augančio itališkojo šlamučio (lot. Helichrysum Italicum) ekstraktas yra žinomas dėl savo jauninamųjų savybių. Jis maloniai ramina, padeda stiprinti ir atkurti plaukus. 
  • Natūraliai išgautas iš pilno grūdo kviečių, hidrolizuotas kviečių baltymas pagerina tvirtumą ir sustiprina blizgesį, giliai maitina ir kondicionuoja plaukus. 
  • Aliejinės kopūstpalmės uogų ekstraktas yra žinomas dėl naudingų savybių, apsaugančių nuo senėjimo, uogos yra supervaisius, kuriame gausu antioksidantų ir reikalingų vitaminų, suteikiančių ryškaus blizgesio. 

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos