Prekių krepšelis tuščias
Sugar Bear Hair Sugar Bear Hair Hair Vitamins vitaminai plaukams, 60 guminukų | inbeauty.lt

Sugar Bear Hair Sugar Bear Hair Sugar Bear Hair Hair Vitamins vitaminai plaukams, 60 guminukų

Sugar Bear Hair Hair Vitamins vitaminai plaukams, 60 guminukų
Prekės kodas: 6357979828734
Gamintojas: Sugar Bear Hair

  |  

35,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

60 guminukų (tablečių). SugarBear guminukai yra mokslininkų sukurtas vegetariškas vitaminų kompleksas, tinkantis visiems plaukų tipams ir lytims! Sukurta maistinga formulė, praturtinta Biotinu, Folio rūgštimi ir vitaminu C,  kurie skatina ląstelių regeneraciją - tai reiškia viskuo, ko reikia, kad plaukai augtų storesni ir ilgesni. Vitaminų kompleksas yra skirtas suteikti visas reikiamas medžiagas sveikų, žvilgančių plaukų augimui. *Ši formulė skatina stiprių ir žvilgančių plaukų bei nagų augimą.* Pagaminta Amerikoje - nenaudojant dirbtinių saldiklių, dirbtinių skonių! Paragausite ir pajusite skirtumą! Nustokite vartoti nemalonų kvapą skleidžiančias tabletes ir pradėkite mėgautis skaniais, saldžiais, uogų skonio gumminukais SugarBear™!

Įspėjame! Prieš vartodami pasikonsultuokite su daktaru arba vaistininku, jeigu laukiatės, naudojate kitus medikamentus ar turite kitokių sveikatos sutrikimų. SugarBear™ negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas.

LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

*Šie teiginiai nebuvo patvirtinti Maisto ir Vaistų Administracijos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokioms ligoms.

Be glitimo, be sojos, su gyvūnais nebandyti, vegetariški guminukai.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos