Prekių krepšelis tuščias
Su kodu VASARA10 -10%*
Philips DryCare Advanced BHD274/00 Plaukų džiovintuvas, 1vnt | inbeauty.lt

Philips Philips DryCare Advanced BHD274/00 Plaukų džiovintuvas, 1vnt

DryCare Advanced BHD274/00 Plaukų džiovintuvas, 1vnt
Prekės kodas: 8710103896326
Gamintojas: Philips

  |  

44,99€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Greitas, galingas džiovinimas, užtikrinantis prof. rezultatus

Plaukų džiovintuvas „Philips Pro“ turi aukštos kokybės KS variklį, su kuriuo pasiekiamas iki 130 km/h* oro greitis, užtikrinantis profesionalius rezultatus. Jame taip pat yra „ThermoProtect“ optimalios temperatūros nustatymas, kuris apsaugo nuo perkaitymo.

  • Galingas KS variklis;
  • 2200 W džiovinimo galia;
  • Didelis oro greitis - iki 130km/h;
  • 2 kartus daugiau jonų blizgantiems plaukams.
Greitas džiovinimas, galingas kintamosios srovės variklis

„Philips Pro“ plaukų džiovintuve naudojamas profesionalams skirtas didelės galios KS variklis, pasiekiantis iki 130 km/h* oro srovės greitį, kad galėtumėte džiaugtis greitais ir veiksmingais rezultatais.

Temperatūros nustatymas „ThermoProtect“

„ThermoProtect“ temperatūros nustatymas – optimali džiovinimo temperatūra ir papildoma plaukų apsauga nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

Šeši greičio ir karščio nustatymai optimaliai kontrolei

Lengvai nustatomas greitis ir temperatūra sukuria tobulą stilių. Šeši skirtingi nustatymai leidžia optimaliai ir tiksliai suformuoti šukuoseną.

2200 W – didelė džiovinimo galia

Šis 2200 W galios plaukų džiovintuvas „Pro“ pučia galingą oro srovę. Suderinus jėgą ir greitį, plaukų džiovinimas ir modeliavimas tapo greitesnis ir lengvesnis.

2 kartus daugiau jonų** blizgantiems, nesiveliantiems plaukams

Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, kondicionuoja plaukus ir nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais, nesiveliančiais ir žvilgančiais plaukais. Prisotinimas jonais atliekamas pažangiu jonizatoriumi, kuris paskleidžia du kartus daugiau jonų** nei standartinis jonizatorius, todėl pasirūpinama kiekviena plaukų sruoga.

9 mm antgalis koncentruotai oro srovei puikiai tinka šukuosenai modeliuoti

9 mm antgalio anga nukreipia oro srovę, kad galėtumėte tiksliai pagražinti tam tikras vietas. Priedas puikiai tinka, kai norite plaukus šukuoti juos džiovindami ir modeliuodami.

Purenimo šepetys padidina garbanotų ir stangrių šukuosenų apimtį

Purenimo šepetys skleidžia oro srautą per plaukus, padidindamas apimtį ir sumažindamas garbanojimasį džiovinant. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, laikykite šepetį šalia pakaušio ir šaknų. Smulkios tekstūros šepečio kojelės padidins apimtį, storį ir elastingumą bei padės suformuoti garbanas.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos