Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams

L'oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask Nenuplaunama atkuriamoji plaukų kaukė, 100ml

L'oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask Nenuplaunama atkuriamoji plaukų kaukė, 100ml | inbeauty.lt
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Kai plaukai pažeidžiami, nukenčia jų molekulinė struktūra, sudaryta iš peptidų. Plaukai pradeda lūžinėti, praranda elastingumą bei lankstumą. Tačiau dauguma peptidų yra per dideli, kad juos būtų galima įvesti į pluoštą, dėl to žala plaukams beveiki negrįžtama. Mokslinis atradimas – Absolut Repair Molecular. Ištaisykite 2 metų žalą vos po vieno panaudojimo*. L’Oréal Advanced Research pirmą kartą pavyko suskaidyti peptidus ir įvesti jų sudedamąsias dalis atskirai į pluoštą**. Patekę į vidų jos atgaivina ir atkuria plauko molekulinę struktūrą***. 

  • PATENTUOTA TECHNOLOGIJA. Ši patentuota nenuplaunama kaukė, kurios sudėtyje yra peptidų rišamosios medžiagos bei 5 aminorūgštys, atkuria plauko makromolekulinę struktūrą*. Plaukai stipresni, elastingesni bei lankstesni****. 
  • PROFESIONALI FORMULĖ. Lengva formulės tekstūra akimirksniu įsiskverbia ir atkuria stiprumą. Natūralus prisilietimas. 
  • GREITAS PASIKEITIMAS. Plaukai akimirksniu tampa švelnūs, žvilgantys, atrodo sveiki ir apsaugoti nuo kenksmingo išorės poveikio. 
  • APSAUGA NUO KARŠČIO. Apsaugo plaukus nuo karščio iki 230 °C / 450 °F****. 
  • REKOMENDUOJAMA VISŲ TIPŲ PLAUKAMS. Visų tipų pažeistų plaukų tekstūroms, dažytiems, šviesintiems ir natūraliems plaukams. 


*Instrumentinis pluošto makromolekulinės struktūros tyrimas po šampūno, nuplaunamo serumo ir nenuplaunamos kaukės naudojimo. **Aminorūgštys ir peptidų rišamoji medžiaga ***Instrumentinis tyrimas po 15 šampūno, nuplaunamo serumo ir nenuplaunamos kaukės panaudojimų ****Klientų tyrimas panaudojus šampūną, nuplaunamą serumą ir nenuplaunamą kaukę *****Instrumentinis tyrimas ******Analitins tyrimas po parengiamosios priemonės naudojimo ir 5 šampūno panaudojimų."

L'oreal Professionnel L'oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Leave-In Mask Nenuplaunama atkuriamoji plaukų kaukė, 100ml

Prekės kodas: 3474637153496
Gamintojas: L'oreal Professionnel

  |  

38,50€
Pasirinkite savo miestą:
shipping_icon_pickup

Atsiėmimas parduotuvėje (0,00€)

Atsiimk parduotuvėje. Paruošime Penktadienį, Kovo 01 d.

shipping_icon_past

Pristatymas į siuntų terminalą (0,00€)

Gauk į paštomatą. Pristatysime Pirmadienį, Kovo 04 d.

shipping_icon_flat

Pristatymas nurodytu adresu (0,00€)

Gauk į namus. Pristatysime Pirmadienį, Kovo 04 d.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos