Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
Greitesnis pristatymasVilniuje prekes pristatysime tą pačią dieną
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
Toppik Hair building Kit Rinkinys plaukų efektui sukurti | inbeauty.lt

Toppik Toppik Hair building Kit Rinkinys plaukų efektui sukurti

Hair building Kit Rinkinys plaukų efektui sukurti
Prekės kodas: 667820300316
Gamintojas: Toppik

  |  

28,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Rinkinyje:

Toppik plaukų augimo linijos optimizatorius

TOPPIK plaukų augimo linijos optimizatorius yra unikaliai suprojektuotos šukos su tinkamu šerelių išsidėstymu. Jos padės imituoti natūralią plaukų augimo liniją, naudojant TOPPIK plaukų efektą sukuriančią pudrą.

Plaukų augimo linijos optimizatorius skirtas naudoti su TOPPIC plaukų efektą sukuriančia pudra – jis padės išvengti pernelyg tiesios ir nenatūralios plaukų augimo linijos. Šios šukos – nepamainoma smulkmena, kuri leis sukurti visiškai naturaliai atrodančią plaukų augimo liniją ir apsaugos nuo pudros patekimo ant veido srities.

 

Plaukų efektą sukuriančios pudros purškimo antgalis

TOPPIK plaukų efektą sukuriančios pudros purškimo antgalis yra patentuota priemonė, kurie suteikia galimybę tolygiai ir ekonomiškai paskirstyti TOPPIK pudrą, tiksliau ją naudoti. Lengvai susikurkite vešlių plaukų efektą tiksliai tose vietose, kuriose norite, užmaskuokite praretėjusių plaukų sritis. Su šiuo priedu TOPPIK produktai taps dar lengviau ir greičiau naudojami.

Plaukų efektą sukuriančios pudros fiksatorius, 50 ml

TOPPIK pudros fiksatorius yra purškiamas ir plonu sluoksniu padengdamas natūralius plaukus ir plaukų efektą sukuriančią pudrą viską užfiksuoja. Naudodojant šį fiksatoriumi galėsite džiaugtis vešlių plaukų efektu ilgesnį laiką, pudra patikimai išsilaikys visą dieną.

Kaip jis veikia? Šis fiksatorius suintensyvina magnetinę trauką tarp natūralių plaukų ir pudros dalelių, taip užtikrindamas geresnį rezultatą.

TOPPIK plaukų efektą sukuriančios pudros fiksatorius yra paskutinis žingsnis, kuriant storų ir stiprių plaukų įvaizdį. Jis suteikia šukuosenai natūralaus blizgesio ir padeda pudros dalelėms atlaikyti vėjo, lietaus ar prakaitavimo poveikį.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos