Prekių krepšelis tuščias
Su nuolaidos kodu ODA20 visai ODA produkcijai -20% nuolaida
Kevin.Murphy  SMOOTH.AGAIN.RINSE Glotninamasis kondicionierius storiems ir šiurkštiems plaukams, 250ml | inbeauty.lt

Kevin.Murphy Kevin.Murphy SMOOTH.AGAIN.RINSE Glotninamasis kondicionierius storiems ir šiurkštiems plaukams, 250ml

SMOOTH.AGAIN.RINSE Glotninamasis kondicionierius storiems ir šiurkštiems plaukams, 250ml
Prekės kodas: 9339341016717
Gamintojas: Kevin.Murphy

  |  

26,00€

Pasirinkite talpą

250 ml40 ml
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Specialios paskirties kondicionierius SMOOTH.AGAIN savo darbą atlieka itin sklandžiai. Keratino baltymai, sukurti taip, kad maitintų ir sušvelnintų storus, šiukščius plaukus, o panaudojant joninę katijonų technologiją imituojama plaukų natūralių baltymų struktūra, todėl plaukas yra tolygiai sušvelninamas ir pagerinamas tose vietose, kuriose to labiausiai reikia. Šis stipraus poveikio švelninamasis kondicionierius taip pat suteikia apsauginį sluoksnį, padedantį sutvirtinti skylančius ir lūžinėjančius galiukus bei sumažinti garbanų susidarymą. 

Naudingos sudedamosios dalys:

  • Taičio gardenijos žiedų dangiškas aromatas atsiskleidžia monoi aliejuje, kuris suteikia blizgesio ir minkštumo, atkuria plaukus. 
  • Biomimetinis keratino baltymas užtikrina tikslinį žalos pašalinimą, po kurio plaukai atrodo ir jaučiasi atkurti ir įgauna žvilgesio. 
  • Kakavos (lot. Theobroma Cacao) sėklų sviestas padeda pagerinti bendrą plaukų lankstumą, tuo pačiu metu suteikdamas būtinąją drėgmę ir švelnumą. 
  • Braziliško riešuto (lot. Bertholletia Excelsa Seed) aliejus, turintis daug omega riebiųjų rūgščių, padeda kovoti su garbanojimusi ir gali suvaldyti nepaklusnias sruogas bei tuo pat metu sumažinti plaukų lūžinėjimą. 

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos