Prekių krepšelis tuščias
Su nuolaidos kodu ODA20 visai ODA produkcijai -20% nuolaida
Revlon Professional RE/START Density Fortifying Weightless Conditioner Kondicionierius silpniems plaukams, 200ml | inbeauty.lt

Revlon Professional Revlon Professional RE/START Density Fortifying Weightless Conditioner Kondicionierius silpniems plaukams, 200ml

RE/START Density Fortifying Weightless Conditioner Kondicionierius silpniems plaukams, 200ml
Prekės kodas: 8432225127392
Gamintojas: Revlon Professional

  |  

15,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

RE/START™ DENSITY – plaukų priežiūros produktų linija silpniems ir ploniems plaukams. Density produktai suteikia dvigubą metodą skirtą kovoti su plaukų slinkimu nuo šaknų iki galiukų. Salone ir namuose. Išskirtinė KERABIOTIC 3FORCE™ technologija sujungia odos priežiūros ir plaukų priežiūros mokslą, kad sumažintų plaukų slinkimą ir pagerintų jų stiprumą net 92% bei suteiktų didesnį atsparumą plaukų slinkimui.

Įrodyti odos priežiūros komponentai:

  • Subalansuoja galvos odos mikrobiomą ir padeda nuraminti bei apsaugoti galvos odą.
  • Daugiafunkciniai ingredientai: Biopeptidas sujungia Biotinyl Tripeptide-1, biotino darinys, Apigenino ir Oleanolio rūgštis, kad sustiprintų plaukų struktūrą, atgaivintų trapius plaukus, bei padėtų išvengti plaukų slinkimo.
  • Stiprinančios molekulės: įsiskverbia į plauko pluoštą ir optimizuoja kelių ryšių sąveiką.

RE/START™ FORTIFYING WEIGHTLESS CONDITIONER – kondicionierius silpniems ir ploniems plaukams. Suformuluotas su stiprinamosiomis molekulėmis, kurios atkuria ir stiprina plaukus iš vidaus. Apsaugo nuo plaukų slinkimo, glotnina ir atgaivina trapius plaukus. 

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos