Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Davines OI KELIONIŲ DRAUGAS Dovanų rinkinys, 1vnt | inbeauty.lt

Davines Davines OI KELIONIŲ DRAUGAS Dovanų rinkinys, 1vnt

OI KELIONIŲ DRAUGAS Dovanų rinkinys, 1vnt
Prekės kodas: 8004608276920
Gamintojas: Davines

  |  

40,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Kas gali būti geriau nei kelioninis OI  plaukų priežiūros rinkinys? Juk visur ir visada mylimiausi produktai gali keliauti kartu! Taigi, rinkinyje rasite:

OI kelioninis šampūnas (90 ml) - maitinamasis šampūnas su Roucou aliejumi yra puikus kasdieniam naudojimui, skirtas palaikyti švelnius, žvilgančius plaukus, išlaikant jų apimtį.

OI kelioninis kondicionierius (75 ml) - suteikia plaukams ypatingo švelnumo, žvilgesio ir tankumo. Sutrumpina plaukų džiovinimo laiką, apsaugo plaukų struktūrą nuo žalos, kurią sukelia plaukų džiovintuvų ir tiesintuvų skleidžiamas karštis arba kurį plaukai patiria dėl naudojamų mechaninių priemonių.

OI/OIL plaukus gražinantis aliejus (50 ml) - panaudojus plaukų aliejų, plaukai ima ypač žvilgėti, tampa minkšti, lengvai iššukuojami ir formuojami, nesigarbanoja. Aliejus taip pat apsaugo plaukus nuo oksidantų ir laisvųjų radikalų. Maitina bei sutrumpina plaukų džiovinimo laiką.

Šventinė dėžutė yra pagaminta iš 100 % perdirbto FSC popieriaus, o viduje esančios produktų pakuotės yra 100 % perdirbamos, arba gaminamos iš atsinaujinančių augalinių resursų.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos