Prekių krepšelis tuščias
Nauja Davines OI PRABANGOS AROMATAS Dovanų rinkinys, 1vnt | inbeauty.lt

Davines Davines OI PRABANGOS AROMATAS Dovanų rinkinys, 1vnt

Nauja OI PRABANGOS AROMATAS Dovanų rinkinys, 1vnt
Prekės kodas: 8004608276883
Gamintojas: Davines

  |  

50,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 16.67€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Taip, tai visiška prabanga jūsų plaukams! Pridrėkinti, pamaitinti ir žvilgantys plaukai! O kur dar svaiginantis aromatas! Visa linija praturtinta Roucou aliejaus, augalo, kilusio iš Amazonės. Jame gausu beta-karotino (100 kartų daugiau nei morkose), jis atgaivina plauko struktūrą ir skatina jų augimą.

Rinkinyje rasite:

OI šampūnas absoliučiam plaukų grožiui - maitinamasis šampūnas su Roucou aliejumi yra puikus kasdieniam naudojimui, skirtas palaikyti švelnius, žvilgančius plaukus, išlaikant jų apimtį.

OI plaukus gražinantis sviestas - jis suteikia plaukams ypatingo švelnumo, žvilgesio ir tankumo. Sutrumpina plaukų džiovinimo laiką, apsaugo plaukų struktūrą nuo aplinkos poveikio ar karštų įrankių.

OI oil - plaukus gražinantis aliejus - jis apsaugo plaukus nuo oksidantų ir laisvųjų radikalų. Jis gydo, maitina ir sutrumpina plaukų džiovinimo laiką suteikdamas plaukams ypatingai natūralaus blizgesio.

Šventinė dėžutė yra pagaminta iš 100 % perdirbto FSC popieriaus, o viduje esančios produktų pakuotės yra 100 % perdirbamos, arba gaminamos iš atsinaujinančių augalinių resursų.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos