Prekių krepšelis tuščias
I.C.O.N. INDIA Trio Box Rinkinys su aliejumi, 1 vnt. | inbeauty.lt

I.C.O.N. I.C.O.N. INDIA Trio Box Rinkinys su aliejumi, 1 vnt.

INDIA Trio Box Rinkinys su aliejumi, 1 vnt.
Prekės kodas: IC11
Gamintojas: I.C.O.N.

  |  

95,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 31.67€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

INDIA linijos rinkinys, kuris garantuos plaukų maitinimą, drėkinimą, spindesį ir glotnumą, jie bus lengvai suvaldomi. Rinkinį sudaro šios ajurvedinės INDIA linijos priemonės: šampūnas, kondicionierius ir aliejus.

  • INDIA šampūnas. Šio šampūno putos, turtingos maitinančiomis savybėmis, įsiskverbia į plauko šerdį, suteikia kiekvienai jūsų sruogai žvilgesio ir stiprumo. Plaukai tampa švelnūs ir paslankūs. Afrikos taukmedžio sviestas suteikia plaukams glotnumo ir jaunatviškumo. Egzotiškas moringų ir argano aliejų mišinys maitina ir atstato plaukus.
  • INDIA kondicionierius. Ši egzotiška ir stiprinanti priemonė neatpažįstamai pakeičia plaukus. Plaukai sudrėkinami ir pamaitinami, atkuriamas jų žvilgesys. Dvigubas moringų ir argano aliejų poveikis suteikia pavargusiems plaukams naujų jėgų, atgaivina plaukus nuo pat šaknų.
  • INDIA OIL aliejus. Ši ypatinga ajurvedinė priemonė sustiprina plaukus, padaro juos lengviau iššukuojamus, glotnesnius ir spindinčius. INDIA aliejus panašus į „skystą auksą“. Jį naudojant, plaukai tampa paslankesni ir nepakartojamai žvilgantys.

INDIA linija sukurta puoselėti Jūsų plaukų grožį pagal senovės patirtį, kurioje didelę reikšmę turėjo aliejai. Šios linijos pagrindą sudaro atkuriamasis moringų aliejus, suteikiantis plaukams blizgesio ir jėgos. Argano aliejus maitina ir atgaivina plaukus, o sudėtyje esantis gintaro aromatas leidžia mėgautis ramybe. Indijoje moterys šiuos aliejus naudoja gydymui. I.C.O.N. pritaikė juos plaukų transformacijai. Visa tai ir dar daugiau sutalpinta į INDIA linijos produktų buteliukus, kad suteiktų nepakartojamą pojūtį ir poveikį Jums ir Jūsų plaukams. Naudojant šios linijos produktus, Jūsų plaukai įgaus sveiko žvilgesio ir taps lengvai suvaldomi.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos