Prekių krepšelis tuščias
Su kodu VASARA10 -10%*
Nauja DOVANA Kevin.Murphy  EVERLASTING.COLOUR Plaukų priežiūros rinkinys dažytiems plaukams, 1 vnt. + DOVANA | inbeauty.lt

Kevin.Murphy Kevin.Murphy EVERLASTING.COLOUR Plaukų priežiūros rinkinys dažytiems plaukams, 1 vnt. + DOVANA

Nauja DOVANA EVERLASTING.COLOUR Plaukų priežiūros rinkinys dažytiems plaukams, 1 vnt. + DOVANA
Prekės kodas: everlasting-colour-set
Gamintojas: Kevin.Murphy

  |  

Perkant šią prekę – dovana!
56,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 18.67€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

EVERLASTING.COLOUR Plaukų priežiūros rinkinyje:

  • EVERLASTING.COLOUR WASH Apsaugantis šampūnas dažytiems plaukams, 250ml – spalvą išsaugantis šampūnas su PH sandarinimo technologija. Šampūnas yra be sulfatų, su subalansuotu PH, švelniai valo galvos odą ir uždaro plaukų kutikulę, kad užfiksuoti spindesį ir plaukų spalvą. Aktyvieji komponentai iš plaukų šalina susikaupusias mineralų nuosėdas, apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Taip pat praktiškai taiko surišamąsias medžiagas, kurios aktyviai didina spalvos patvarumą.
  • EVERLASTING.COLOUR RINSE Apsaugantis kondicionierius dažytiems plaukams, 250ml – spalvą išsaugantis kondicionierius su PH sandarinimo technologija. Kondicionierius  yra be sulfatų, su subalansuotu PH, švelniai valo galvos odą ir uždaro plaukų kutikulę, kad užfiksuoti spindesį ir plaukų spalvą. Aktyvieji komponentai iš plaukų šalina susikaupusias mineralų nuosėdas, apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Taip pat praktiškai taiko surišamąsias medžiagas, kurios aktyviai didina spalvos patvarumą.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos