Prekių krepšelis tuščias
Neakcijinėms prekėms -10% su nuolaidos kodu: ZOLINE10
Kevin.Murphy  REPAIR-ME.WASH Atkuriamasis stiprinamasis šampūnas, 40ml | inbeauty.lt

Kevin.Murphy Kevin.Murphy REPAIR-ME.WASH Atkuriamasis stiprinamasis šampūnas, 40ml

REPAIR-ME.WASH Atkuriamasis stiprinamasis šampūnas, 40ml
Prekės kodas: KMU349 - 40ml
Gamintojas: Kevin.Murphy

  |  

6,00€

Pasirinkite talpą

500 ml250 ml40 ml
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

REPAIR-ME šampūnas atgaivina nualintus plaukus ir panaikina sausumą, perteklinio priemonių naudojimo sukeltus pažeidimus ir šiurkštumo požymius. Pasiruoškite atnaujinti ir atkurti nualintus plaukus - šis atkuriamasis šampūnas yra praturtintas galingais baltymais ir aminorūgštimis. Jis padės sustiprinti plaukus nuo šaknų iki galiukų, švelniai pašalindamas apnašas ir ištaisydamas plaukų patirtą žalą. 

Naudingos sudedamosios dalys:

  • Bromelainas - iš ananasų išgaunamas fermentas, kuris prasiskverbia į plaukus ir juos maitina visiškai neapsunkindamas. Dar vienas fermentas, padedantis atskleisti ir sustiprinti kitų sudedamųjų dalių, užfiksuojančių drėgmę ir pagerinančių bendrą plaukų elastingumą bei stiprumą, poveikį yra papajoje esantis papainas. 
  • Žaliųjų žirnių baltymas - supermaistas, kuriame yra daug aminorūgščių, užtikrinančių intensyvų drėkinimą, jis padeda maitinti ir atkurti plaukus. 
  • Šilko amimnorūgštys turi stiprų kondicionuojamąjį ir drėkinamąjį poveikį, tad sudrėkina plaukus ir padeda jiems sugerti drėgmę. Taip plaukai tampa lankstesni, lengviau prižiūrimi ir švelnesni. 
  • Pagrindinė sudedamoji dalis plaukų sveikatai apsaugoti - bambuko ekstraktas, prisotintas gausybe antioksidantų ir vitaminų, gausus mineralinių maistinių medžiagų šaltinis. 

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos