Nemokamas pristatymas nuo 18 eur** pasirinkus pristatymą į siuntų terminalą
Greitesnis pristatymasVilniuje prekes pristatysime per 1 darbo dieną
0prekių
Prekių krepšelis tuščias
Prekinis ženklas
Nanogen (3) Toppik (11)
Išvalyti filtrus

Plaukų efektą sukurianti pudra


Plaukų efektą sukurianti pudra "Toppik" leidžia greitai ir lengvai užmaskuoti praretėjusias plaukų vietas. Unikalios technologijos dėka, speciali natūralios kilmės plaukų pudra prisitaiko prie plauko ir prisikabina sukurdama plauko struktūros efektą. Natūraliai atrodančių ir vešlių plaukų efektas pasiekiamas lengvai ir paprastai. Specialus fiksatorius patikimai užfiksuoja pudros plaušelius ir šukuosena išsilaiko visą dieną, net ir tuomet jei leisite laiką aktyviai: sportuosite, mėgausitės laisvalaikiu gamtoje.

Plaukų efektą sukurianti pudra "Toppik" - naujas, unikalus ir inovatyvus produktas, skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Tai puiki galimybė džiaugtis tankesniais ir puresniais plaukais. Spalvoto keratino pluoštas akimirksniu sukuria vešlių plaukų efektą, atrodo natūraliai, nes prisitaiko prie natūralių plaukų struktūros, galima rinktis iš keliolikos universalių plaukų atspalvių.

"Toppik" padeda užmaskuoti laikiną ar ilgalaikį plaukų slinkimą, atsiradusį dėl įvariausių priežasčių, todėl galite pamiršti kompleksus ir kitas problemas dėl praretėjusių plaukų. Su "Toppik" vėl galėsite džiaugtis tobula plaukų išvaizda!

Rodyti: 24 | 42 | 84