Prekių krepšelis tuščias
Su kodu VASARA10 -10%*
Nailmatic KIDS BATH BOX PINK Vonios priemonių rinkinys vaikams, 1vnt | inbeauty.lt

Nailmatic KIDS Nailmatic KIDS BATH BOX PINK Vonios priemonių rinkinys vaikams, 1vnt

BATH BOX PINK Vonios priemonių rinkinys vaikams, 1vnt
Prekės kodas: 3760229898822
Gamintojas: Nailmatic KIDS

  |  

32,50€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Rinkinyje rasite viską, ko reikia puikioms maudynėms:

  • Nailmatic KIDS PINK SALTS Foaming & Coloured Bath Salts Vonios druska - "Nailmatic KIDS" vonios druska, skirta vaikams, įprastas maudynes paverčia putojančia ir spalvota žaidimų aikštele. Šis stebuklingas tirpalas yra praturtintas vitaminu E, saldžiųjų migdolų aliejumi ir ramunėlių žiedų ekstraktu, kurie pasižymi drėkinančiomis ir atpalaiduojančiomis savybėmis. Paberkite druskos po vandens srove ir stebėkite, kaip prasideda magija! Jei norite išgauti dar daugiau putų, tiesiog pamaišykite vandenį ranka.
  • TWIN Green & Pink Bath Bombs Vonios burbulai, 2x85g - Šie linksmi putojantys burbulai nudažo vonios vandenį ir padeda atsipalaiduoti po ilgos žaidimų ir linksmybių kupinos dienos. Sukurti specialiai vaikams, "Nailmatic" vonios burbulai yra praturtinti drėkinančiomis ir odą minkštinančiomis savybėmis pasižyminčiu migdolų aliejumi bei ramunėlių žiedų ekstraktu.
  • Crackling Blue Bath Salts Spragsinti vonios druska, 60g - Su "Nailmatic KIDS" spragsinčia vonios druska maudynės taps laukiamiausia dienos dalimi! Druska nudažo vandenį, o vos jos įbėrus į vandenį pradeda spragsėti - tai tikra magija!  Druska praturtinta vitaminu E ir saldžiųjų migdolų aliejumi puoselėja mažųjų odą ir ją drėkina, o ramunėlių ekstraktas padeda atsipalaiduoti ir nurimti prieš miegą.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos