Prekių krepšelis tuščias
Su kodu VASARA10 -10%*
Nauja We Might Be Tiny  Bear Snackie® Mint Set Maitinimo rinkinys su dubenėliu, 1vnt | inbeauty.lt

We Might Be Tiny We Might Be Tiny Bear Snackie® Mint Set Maitinimo rinkinys su dubenėliu, 1vnt

Nauja Bear Snackie® Mint Set Maitinimo rinkinys su dubenėliu, 1vnt
Prekės kodas: bearmintset
Gamintojas: We Might Be Tiny

  |  

68,90€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 22.97€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Rinkinukas skirtas kasdieniam maisto patiekimui, kuriame rasite:


1.Prilimpantis dubenėlis su dangteliu “Meškiukas” – Mėtų žalia - Nors dar neatsirado joks būdas, kad neskraidytų maistas aplink, tačiau nuo indų skraidymo apsaugos prilimpantis dubenėlis. Jums daugiau nereikės stebėti kiekvieno vaiko judesio valgio metu ir galėsite sau ramiai atsigerti kavos, o pabaigus valgyti, tiesiog įdeti dubenėlų į indaplovę. Liko maisto po valgio? Uždenkite dubenelį dangteliu ir įdėkite į šaldytuvą. Kai išauš likučių valanda, tiesiog juos pašildykite ir patiekite.


2.Įrankių komplektas “Fork & Spoon” – mėtų žalia - Šaukštelio ir šakutės komplektas yra pagamintas iš BPA Free silikono, kuris užtikrina įrankių patvarumą, tačiau kartu ir saugumą, dedantis pirmuosius savarankiškus kąsnelius. Tobulai tinka mėgstantiems keliauti - kadangi į įrankių komplektą įeina ir labai mielas dėkliukas.


3.Silikoninis padėkliukas – Meškiukas (mėtų žalia) - Su „We Bight Be Tiny“ patvariu, neslystančiu padėkliuku galėsite būti ramūs dėl tvarkos:) Susidorokite su mažais nelaimingais atsitikimais, tiesiog įdėdami šį padėkliuką į indaplovę

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos