Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
-20% Keenwell Sun Attitude Spray SPF30 Įdegį skatinanti kūno emulsija, 150ml | inbeauty.lt

Keenwell Keenwell Sun Attitude Spray SPF30 Įdegį skatinanti kūno emulsija, 150ml

-20% Sun Attitude Spray SPF30 Įdegį skatinanti kūno emulsija, 150ml
Prekės kodas: K4043008
Gamintojas: Keenwell

  |  

43,20€ 54,00€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Purškiama, apsauginė priemonė nuo saulės, kurios sudėtyje yra nuo saulės apsaugančių ir tolygų įdegį skatinančių veikliųjų medžiagų, kurios skatina melanino sintezę ir kovoja su odos senėjimo procesais, užtikrinant visapusišką ir veiksmingą odos apsaugą. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, sumažina odos sukibimą su smėliu, todėl užsitepus priemonę smėlis neprilips prie kūno.

Poliuretano polimeras - vandeninis filmogenas, sukuriantis nematomą plėvelę ant odos, kuri yra atspari vandeniui ir prakaitui, „anti-smėlio“ veikimas, kuris sumažina emulsijos sukibimą su smėliu ir iki minimumo sumažina trintį su oda, kad būtų suteikta efektyvesnė apsauga nuo saulės.

Melano bronzė – Aktyvus įdegį skatinantis stipriklis, stimuliuojantis melanino sintezę, kartu apsaugantis odą nuo saulės spindulių, užtikrinantis tolygų, sveiką, saugų, vienodą ir ilgai išliekantį įdegį.

Augalų ekstraktas, galingai veikiantis foto senėjimą, kurį sukelia padidėjusi temperatūra (terminis senėjimas). Laikydamas pastovią odos temperatūrą, jis apsaugo odą nuo saulės spindulių daromos žalos. Užtikrina efektyvią apsaugą nuo infraraudonųjų spindulių ir matomos šviesos. Jis taip pat stimuliuoja natūralią odos antioksidacinę apsaugą ir kovoja su laisvaisiais radikalais, aktyvuodamas tarpląstelinės matricos gamybą ir atstatydamas odos barjerą.

SunCat MTA sistema – kapsuliuota apsaugos nuo saulės sistema, kurioje yra 3 filtrai, užtikrinantys tolygią plataus spektro UVA + UVB apsaugą bei suteikiantys patogumo ir gaivumo pojūtį ant odos.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos