Prekių krepšelis tuščias
Su kodu YOURBEAUTY10 -10% *
Philips Sonicare For Kids HX6042/33 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt | inbeauty.lt

Philips Philips Sonicare For Kids HX6042/33 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt

Sonicare For Kids HX6042/33 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt
Prekės kodas: 8710103659259
Gamintojas: Philips

  |  

14,99€
Prekės šiuo metu neturime Prekės šiuo metu sandelyje neturime, tačiau galime Jus informuoti, kai prekė bus prekyboje.
Skambinkite mums:
Tel.: +370 615 22122
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Valo ir apsaugo šypsenas, vaikams nuo 7 metų

Dantų šepetėlio „Sonicare for Kids“ galvutė sukurta mažoms burnytėms ir augantiems dantukams. Ji tinka tik įkraunamam „For Kids“ dantų šepetėliui, kurį saugu ir malonu naudoti. Vaikams jis patinka ir padeda formuoti įpročius.

Iki 75 % efektyvesnis valymas, palyginti su įprastu dantų šepetėliu

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Philips Sonicare For Kids“ šepetėlio galvutė puikiai pašalina apnašas, palyginti su paprastu dantų šepetėliu. Pradėkite rūpintis vaikų dantų apsauga nuo ėduonies, kad vizitai pas odontologą nekeltų rūpesčių. Garantuojame geresnį apnašų pašalinimą arba grąžinsime pinigus.

Nuo 7 metų

„Philips Sonicare For Kids“ standartinė šepetėlio galvutė yra lenktos formos, kad prisitaikytų prie vaikų nuo 7 metų dantų, o minkšti šereliai užtikrina švelnų valymą. Be to, guminis liejinys kitoje šepetėlio galvutės pusėje garantuoja saugesnį ir malonesnį valymą. Taip pat galima rinktis ir mažesnį, kompaktišką dydį, skirtą vaikams nuo 4 metų.

Nepriekaištingas valymas optimizuoja kiekvieną sekundę

Mūsų „Sonic“ leidžia pajusti visus privalumus per ribotą laiką, kai jūsų vaikas valosi dantis, ugdo sveikus įpročius ir tobulina dantų valymo techniką.

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

Rutinos dalis, siekiant geresnės burnos higienos

Kaip ir visos autentiškos „Philips Sonicare“ šepetėlių galvutės, ši šepetėlio galvutė yra saugi dantims ir dantenoms. Kiekvienos šepetėlio galvutės kokybė buvo patikrinta dėl išskirtinio našumo ir ilgaamžiškumo.

Veikia su bet kuriuo „Philips Sonicare“ įstatomu dantų šepetėliu

Ant rankenėlės uždedama ir nuimama „Philips Sonicare For Kids“ šepetėlio galvutė laikosi tvirtai, ją lengva prižiūrėti ir valyti.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos