Prekių krepšelis tuščias
Su kodu VASARA10 -10%*
Philips Sonicare Pro Results HX6012/07 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt | inbeauty.lt

Philips Philips Sonicare Pro Results HX6012/07 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt

Sonicare Pro Results HX6012/07 Dantų šepetėlio galvutės, 2vnt
Prekės kodas: 8710103633075
Gamintojas: Philips

  |  

14,99€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Viena populiariausių mūsų dantų šepetėlių galvučių „Philips Sonicare ProResults“ patiks naujiems ir jau esamiems „Sonicare“ naudotojams, kurie nori mėgautis „Sonicare“ teikiamais valymo privalumais už priimtiną kainą.

Pašalina iki 2 kartų daugiau apnašų nei paprastas dantų šepetėlis

Ši dantų šepetėlio galvutė pašalina iki 2 kartų daugiau apnašų nei paprastas dantų šepetėlis

Optimalios „Philips Sonicare“ savybės

„Philips Sonicare“ dantų šepetėlio galvutė išsiskiria lenkta forma ir natūraliai prisitaiko prie jūsų dantų formos, išvalo net sunkiai pasiekiamas vietas.

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

Primenantys šereliai užtikrina efektyviausią dantų valymą

Sunku pastebėti, bet laikui bėgant įprastai naudojamų šepetėlių galvutės praranda kietumą ir nusidėvi. Mūsų mėlyni primenantys šereliai po truputį šviesėja, kol tampa balti, – taip pranešama, kad laikas keisti galvutę. Jei siekiate optimalių rezultatų, keiskite šepetėlio galvutę kas tris mėnesius.

Rutinos dalis, siekiant geresnės burnos higienos

Kaip ir visos autentiškos „Philips Sonicare“ šepetėlių galvutės, ši šepetėlio galvutė yra saugi dantims ir dantenoms. Kiekvienos šepetėlio galvutės kokybė buvo patikrinta dėl išskirtinio našumo ir ilgaamžiškumo.

Veikia su bet kuriuo „Philips Sonicare“ įstatomu dantų šepetėliu

Ant rankenėlės uždedama ir nuimama šepetėlio galvutė laikosi tvirtai, ją lengva prižiūrėti ir valyti. Ji tinka visoms „Philips Sonicare“ dantų šepetėlių rankenėlėms, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos