Prekių krepšelis tuščias
Teaology Cica-Tea Perfecting Body Cream Kremas nuo strijų, 300ml | inbeauty.lt

Teaology Teaology Cica-Tea Perfecting Body Cream Kremas nuo strijų, 300ml

Cica-Tea Perfecting Body Cream Kremas nuo strijų, 300ml
Prekės kodas: 8050148502258
Gamintojas: Teaology

  |  

32,90€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Kūno kremas su azijinės centelės ekstraktu, skirtas pašalinti netobulumus, pagerinti elastingumą ir sumažinti strijas bei neleisti atsirasti naujoms.
APIE PRODUKTĄ: dažniausiai tai vadinama „tigro žole“, nes sakoma, kad šie gyvūnai vartosi, kai nori išgydyti žaizdas, patirtas per kovas. Azijinė centelė yra tradicinės kinų medicinos augalas, žinomas dėl savo gydančių, regeneruojančių ir elastingumą suteikiančių savybių. Ši kreminė tekstūra užtikrina, kad oda bus nuraminta ir sustiprėjusi. Be to, teisinga centelės dozė padeda elastino susidarymui ir užkerta kelią strijų atsiradimui bei mažina esamas strijas.
ARBATOS RŪŠIS - BALTOJI ARBATA yra pati brangiausia nefermentuotos arbatos rūšis, nes ji gaminama tik iš pumpurų. Jos sudėtyje yra labai daug antioksidantų katechinų, kurie padeda išvengti ląstelių pažeidimo ir odos senėjimo.
PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS: baltosios arbatos mišinys - antioksidantas, su senėjimu kovojanti azijinė centelė - gydanti, suteikianti elastingumo; avokado sviestas - maitinantis, alijošius - atkuriantis ir raminantis, putonių aliejus - maitinantis, chlorofilas - apsaugantis nuo uždegimų.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos