Prekių krepšelis tuščias
Filorga Age-Purify Clean Gel Prausimosi gelis, 150ml | inbeauty.lt

Filorga Filorga Age-Purify Clean Gel Prausimosi gelis, 150ml

Age-Purify Clean Gel Prausimosi gelis, 150ml
Prekės kodas: 3540550009636
Gamintojas: Filorga

  |  

25,90€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Valomasis gelis, skirtas riebiai, mišriai veido odai, giliai valo jos nesausindamas.


Vienoje formulėje suderintas dvejopas poveikis: intensyviai, bet švelniai valo odą, neleidžia jai užsikimšti ir kartu padeda kovoti su senėjimo požymiais. Skirtas brandžiai, bet riebiai arba mišriai, į aknę linkusiai odai. Prausiamasis veido gelis taip pat skatina odos atsinaujinimą.

Unikali dvejopo poveikio formulė sukurta bendradarbiaujant su estetinės medicinos ekspertais bei dermatologais. Jų siekis buvo patenkinti skirtingus odos poreikius – palaikyti odos jaunatviškumą ir išspręsti riebiai arba mišriai odai būdingas problemas, su kuriomis kovoti dažniausiai skirta paaugliams gaminama kosmetika. Visos „Purify“ linijos išskirtinumas – naudojant mažiau kosmetikos priemonių, patenkinami skirtingi odos poreikiai.

Filorga Age-Purify gelinės konsistencijos veido prausiklis pasižymi šiais privalumais:

  • švelniai valo odą, jos nešvarumus ir makiažą;
  • kontroliuoja blizgėjimą;
  • mažina poras;
  • padeda kovoti su spuogais ir inkštirais.

Efektyvumo pagrindas:

  • „Hyaluro-Youth CX“ kompleksas, sukurtas tariantis su estetinės medicinos ekspertais. Jį sudaro trys priešraukšlinės veikliosios medžiagos – aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, tripeptidas ir glikopeptidas, kurie lygina raukšles ir koreguoja senėjimo požymius. Dėl šių sudėtyje esančių medžiagų matomo tolygesnės odos rezultato galima tikėtis jau po 7 dienų nuo naudojimo pradžios;
  • „Dermo-Rescue CX“ kompleksas yra sukurtas vadovaujantis dermatologų rekomendacijomis. Kompleksas susideda iš cinko, reguliuojančio sebumo perteklių, 5 odą šveičiančių rūgščių (gliukonolaktonas, azelaininė, glikolio, migdolinė ir citrinų rūgštys), kurios švelniai šveičia odos paviršių, naikina spuogus ir inkštirus, mažina odos blizgėjimą. Matomų odos pokyčių galima tikėtis jau po 7 dienų!
  • „3D“ matrica: „Age-Purify“ prausimosi gelio sudėtyje yra 3 tipų polisacharidai, kurie padeda išvalyti nešvarumus ir ant veido per dieną nusėdusias daleles. Tai leidžia užtikrinti efektyvią odos priežiūrą dažnai būnant užterštame miesto ore. 

„Age-Purify“ prausiklis yra skaidraus gelio tekstūros. Priemonę sumaišius su vandeniu, ji pradeda putoti ir suteikia odai komforto pojūtį nusiprausus.

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos