Prekių krepšelis tuščias
-30% Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Sleeping Cure Facial Serum Intensyvus atkuriamasis veido serumas nakčiai, 2ml | inbeauty.lt

Germaine de Capuccini Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Sleeping Cure Facial Serum Intensyvus atkuriamasis veido serumas nakčiai, 2ml

-30% Timexpert SRNS Sleeping Cure Facial Serum Intensyvus atkuriamasis veido serumas nakčiai, 2ml
Prekės kodas: 480613
Gamintojas: Germaine de Capuccini

  |  

3,43€ 4,90€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Papildoma pagalba odai, siekiant susidoroti su gyvenimo ritmu, užvaldančiu natūralų odos atsinaujinimo ir regeneracijos procesus. 

Detoksikuojantis naktinis koncentratas, skirtas atsikratyti pavargusios ir išsekusios odos išvaizdos, kuomet jūsų oda atrodo 5 metais vyresnė. Intensyvi atstatomoji priemonė, maksimalų savo veiksmingumą pasiekia per 23:00 - 2:00 val. „Auksinių valandų" periodą, kuomet regeneracinis odos procesas pasiekia piką. Vos per 10 naktų SLEEPING CURE išlygina odos mikro reljefą, atgaivina ir sustangrina. Ir visa tai - tuo metu, kai ilsitės.

Koncentratas su 60% antioksiduojančiais, detoksikuojančiais, raminančiais ir drėkinančiais sudėtiniais elementais, kurie nuo pat pirmos nakties veikia pilnu efektyvumu, magiškam Jūsų pabudimui: su akivaizdžiai jaunesne, pailsėjusia, stangresne ir švytinčia oda.  

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos