Prekių krepšelis tuščias
Neakcijinėms prekėms -10% su nuolaidos kodu: ZOLINE10
Yonelle Trifusion Botulin Cream-Concentrate Botulino efektą suteikiantis veido kremas-serumas, 45ml | inbeauty.lt

Yonelle Yonelle Trifusion Botulin Cream-Concentrate Botulino efektą suteikiantis veido kremas-serumas, 45ml

Trifusion Botulin Cream-Concentrate Botulino efektą suteikiantis veido kremas-serumas, 45ml
Prekės kodas: 5902067250983
Gamintojas: Yonelle

  |  

89,00€
atsiskaitykite su
per 3 mėnesius po 29.67€
Apie prekę
Kaip naudotis
Kita informacija

Intensyvaus poveikio veido kremas, skirtas visų tipų odai. Priemonę atpalaiduoja veido raumenis, lemiančius mimikos raukšlių atsiradimą. Jau po pirmojo naudojimo veido oda tampa pastebimai švelnesnė ir elastingesnė. Po 7 dienų naudojimo pradeda matytis mimikos raukšles mažinantis kremo poveikis - raukšlelės sumažėja net iki 15%. Po 30 dienų nepertraukiamo kremo naudojimo rezultatai tampa dar akivaizdesni ir ilgalaikiškesni. Veido oda tampa elastinga, putlesnė ir atgaivinta. 

Šis veido kremas-serumas yra įkvėptas estetinėje medicinoje naudojamų priešraukšlinių procedūrų. Išskirtinį priemonės efektyvumą lemia didelės rozės raumenis atpalaiduojančių aktyviųjų ingredientų, tokių kaip SPILANTOLIS, pasižymintis botulino toksinui būdingu poveikiu, sinergiškai veikiantis su HEKSAPEPTIDAIS bei hialurono užpildais, kurie užpildo raukšles.

Kremo kamštelis iš tiesų yra mikromasažuoklis, per minutę išleidžiantis daugiau nei 10000 vibracijų. Naudojant šį prietaisą kartu su kremu pasieksite dar geresnių rezultatų. 

Susijusios prekės


Reitingai ir apžvalgos