0prekių
Prekių krepšelis tuščias
Prekinis ženklas

Yumaki


"Yumaki" prekės ženklas buvo įkurtas 2009 metų pabaigoje. Švedas Jakobas Lennartssonas svajojo sukurti patogų ir ypač stilingą, kiekvieno žmogaus naudojamą dantų šepetėlį. Jis norėjo, kad kiekvienas dantų šepetėlis būtų unikalus ir pritaikytas skirtingų žmonių stiliams. Yumaki dantų šepetėliai - jokių melagingų pažadų ar nereikalingų funkcijų. Išskirtinės išvaizdos, stilinga kasdienė priemonė ne tik puikiai išvalo tarpdančius, bet neabejotinai puošia Jūsų vonios kambarį.

Šiandien "Yumaki" dantų šepetėliai bei burnos priežiūros priemonės parduodamos daugiau nei 23 pasaulio šalyse, produkcija pelnytai puikuojasi daugelyje gerai žinomų žurnalų, kuriuos galima pamatyti turtingų ir garsių žmonių vonios kambariuose.

Pagrindinė misija - sukurti aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemones ir pateikti jas ypač stilingai.

Aukščiausios kokybės standartai 

"Yumaki" produkcija  yra labai kokybiška ir atitinka visus tarptautinius profesionalių dantų priežiūros produktų gamybos standartus. Nuolat palaikomas ryšys su visais tiekėjais ir pasirenkami tik tie, kurie dirba su aukščiausios kokybės medžiagomis ir dirba su pažangiausiomis technologijomis.


Rodyti: 24 | 42 | 84