Turiu žvynelinę galvoje ir panaudojus netinkamą šampūną nuo pirmojo plovimo iškart sureaguoja. Nuo šio šampūno nesureagavo, džiaugiuosi, vadinasi tiko. :)
Nepatiko, palieka riebaluota plauką,neisplauna galvos ????
Nuo pirmo plovimo pajaučiau poveikį, plaukai mažau riebalavosi.
Labai pasiteisinęs šampūnas paaugliams, ypač kai labiau riebaluojasi oda ir plaukai.
Jokio efekto nepastebejau