Prekių krepšelis tuščias
-10% su kodu PERKU10* atrinktiems prekių ženklams
Išvalyti filtrus

Makiažo pagrindai, kreminė pudra Makiažui


Makiažo pagrindas – vienas svarbiausių etapų, norint išgauti puikų, išbaigtą makiažą. Svarbu išsirinkti ne tik tinkamą spalvą, kuri derės prie Jūsų natūralios odos spalvos, bet ir pasirinkti produktą, kuris pilnai pateisins jūsų lūkesčius. Nusistatykite koks jūsų odos tipas ir ką, makiažo pagrindu norite užmaskuoti: išsiplėtusias poras ar spuogelius, smulkias raukšles ar pigmentines dėmes, paslėpti veido paraudimus ar išlyginti odą. Profesionalūs pagrindai gali užmaskuoti bet kurią problemą.

Geriausi makiažo pagrindai yra tie, kurie jūsų odai suteikia kuo natūralesnę išvaizdą, neužkemša porų bei nedirgina odos. Makiažo pagrindą galite rinktis iš daugybės skirtingų atspalvių ir tonų. Tačiau nederėtų pamiršti, kad labiausiai nepastebimi makiažo pagrindai yra vos vienu ar dviem tonais tamsesni nei jūsų natūrali odos spalva.

Kasdieniniam naudojimui puikiai tiks kreminė pudra, kuri suteiks odai spindesio. Matinius ir birios pudros makiažo pagrindus patariama rinktis jei jūsų oda yra riebi. Tuo tarpu skysta kreminė pudra  puikiai paslėps jūsų odos nelygumus ar nedideles raukšleles, suteiks odai daugiau stangrumo, o rezultatas išliks matomas visą dieną. Pageidaujant universalesnio makiažo pagrindo, vertėtų rinktis tą, kuris ne tik visą dieną išlaiko savo spalvą tačiau ir apsaugo jūsų odą.

Mūsų parduotuvėje rasite ir makiažo bazę, kuri užtikrins, kad makiažas laikysis ilgiau bei panaikins odai blizgėjimą. Šios priemonės naudojamos kartu, idealiai padengs veidą ir natūraliai sulygs spalvą. Makiažo bazę galima tepti naudojant kosmetinius šepetėlius bei kempinėles, tačiau galima paskirstyti ir pirštais. Ketinant naudoti kitas kosmetikos priemones, tokias kaip kreminė pudra, padengus odą makiažo baze rekomenduojama palaukti nuo dviejų iki penkių minučių, kad produktas veiksmingai susilietų su odos paviršiumi ir užpildytų visus nelygumus.

Rodyti: 24 | 42 | 84
1 | 2 | Kitas >
1 | 2 | Kitas >